Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hogyan fogyak le hasról 5kg....

Hogyan fogyak le hasról 5kg. és combról 5kg. -ot és milyen hamar?

Figyelt kérdés
Fogyókúra

2017. aug. 25. 01:05
 1/5 anonim válasza:
100%

Megpróbálok nem arrogánsan válaszolni mert hidd el nem akarok az lenni csak nem biztos, hogy sikerül.

Miért pont hasról és combról szeretnél fogyni 5-5kg-ot? Ha mindenképp ezt szeretnéd akkor csak a zsírleszívást tudom javasolni, de utána amúgyis el fog oszlani a zsír a testedben ugyanolyan arányokban ahogy eddig volt. Ami persze nem azt jelenti, hogy ugyanannyi zsír lesz rajtad, csak, hogy ugyanolyan arányokban lesz a hasadon, combodon karodon stb, ahogy eddig. Miért van ez? Nem viccből, a szervezet kitalálta magának, hogy a legideálisabb elraktározni a zsírt, ez nemtől, egyéntől eltérő. Tehát ha fogysz zsírleszívással 5-5 kg-ot hasból és combból, az előbb utóbb ugyanolyan lesz, mintha simán fogytál volna 10 kg-ot. Milyen hamar sikerülhet? Ez is egyénfüggő, mennyi idős vagy, mennyire vagy hozzászokva az edzéshez, most hány kiló vagy stb. Ha most 150kg vagy, azt mondom 1 hét alatt is le tudsz dobni 10 kg-ot. Ha 70, akkor azt mondom leghamarabb 2 hónap, de az már elég gyors. Az sem mindegy mennyi vizet, zsírt, izmot veszít az ember. Tehát összefoglalva az egészet amit írtam. Nincs ilyen, hogy hasról meg combról fogysz... Ha szakértő tanácsát szeretnéd kérni, hogy fogyj le, írj privátban.

2017. aug. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Helyi zsírégetés nincs, azt csak a szervezet döntheti el, honnan szedi le a zsírt. És ha csak a combodon és csak a hasadon van 5-5 kiló, akkor mozgás nélkül szottyadt leszel, mint valami gyümölcsaszalék.
2017. aug. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérj meg egy hentest, hogy vágja le. 5 kiló és 10 deka, maradhat? :-D

Viccet félretéve, nincs helyi zsírégetés. Egészséges táplálkozással és rendszeres testmozgással tudod elérni a célodat.

2017. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nem úgy működik, hogy kijelölsz 2 pontot a szemeddel és onnan fogsz fogyni.:) Lefogyni szerintem egyáltalán nem nehéz. Láttál már embert aki mondjuk ilyen-olyan diétán volt egészség ügyi okok miatt és csak zöldséget, gyümölcsöt, sajtot ehetett és ezekből annyit evett, hogy nem fogyott le? Én még nem... Hagyd abba a cukros kaják zabálását. Egyél zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiörlésű kenyeret tonnaszámra. Emellett fuss naponta... Kezdd el ma. Ha csak napi 3 percet bírsz akkor fuss napi 3 percet+ még egy kicsit ami már nem esik jól. Idővel gyönyörűen lefogsz fogyni és szép alakod lesz. Megpróbálhatod az éhség miatti fogyást is de szerintem annak nincs sok értelme mert az emberek 90°% a 1,5szörösen hízza vissza azt amit így leadott. És még egy fontos dolog... Ha leszel olyan buta és éhezéssel akarsz lefogyni akkor ne azt csináld amit az emberek többsége, hogy egész nap sanyargatja magát aztán este amikor kopog a szeme és nem tud elaludni lemegy a konyhába és elkezd zabálni... Ez annál is rosszabb mintha nem csinálnál semmit... Ne egyél lefekvés elött sok szénhidrátot. Ha éhes vagy akkor egyél meg este pl. 5 répát... Nekem így sikerült gyönyörűen lefogynom.
2017. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsó: Teljes kiörlésű kenyér tonnaszámra? Jó vicc. A zöldséges, gyümölcsös részeddel egyetértek, meg a futással is. De a kenyér pont az a dolog, ami elhagyható, mert akár t. k., akár nem, ugyanannyi kalória van benne, csak több rost, és nem leszel egy ideig éhes, mert telít. A sajt meg nem éppen egy fogyókúrás cucc, az egész egy darab zsír. Csirkemellet egyél még, fehérjepótlás gyanánt ha futni fogsz.
2017. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!