Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ezeket megtudom csinálni úgy...

Ezeket megtudom csinálni úgy hogy ne legyenek benne egyszerű szénhidrátok?

Figyelt kérdés

Csirke pörkölt durum tésztával,rízsel,barna rizsel,árpa gyönggyel.

A pörkölthöz mit érdemes adni hogy kalóriaszegény legyen? Sovány húsból készült pörköltök?

Chillis bab esetleg csirkehúsból?

A mézes mustárossal mi a helyzet?


2019. aug. 28. 12:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Cukros kóla helyett zérót iszok.Céltudatos életmódot élek inkább mint egészségeset.
2019. aug. 28. 13:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Pörköltet én csirkéből, serteskarajból vagy combbol szokok csinálni. Kevés olajon, lisztes habarás nélkül.Köretnek föleg rizs, főtt krumpli,durum tészta vagy durum tarhonya.

Csilis babot simán lehet csirke vagy pulykahúsból, de én ezt is sertéscombból készítem. Ezt is kevés olajon. Amit itt érdemes figyelni az a paradicsomszósz, ne legyen cukrozott. Babot rakok bele, kukoricát már nem.

Mézes mustárosnál nem tudom a mézet mivel lehetne helyettesíteni, mondjuk lehethogy nem is kell.

Én is inkább céltudatosan táplálkozom,mintsem egészsegesen, de azért próbálkozok egészséges kajákkal.Szerintem minden étel fogyasztható mértékkel, nem kell csak csirkemellen meg rizsen élni. Ez a változatos táplálkozás lényege.

2019. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!