Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3hete 90alatt tartom a ch-t...

3hete 90alatt tartom a ch-t látszatja nincs még, de ma nagyon elcsábúltam és ettem 1kanál nyers muffin tésztát amit a páromnak sütöttem. Rögtön felugrott 94re a ch. Annyira bánom . De nem volt lelkierőm nagy bünt vétettem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 16:12
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Mozogni is kéne. Én is szénhidrátszegény diétán vagyok, sok fehérjével, csirkemellet és tojást eszek zöldségekkel, napi max 1800 kcal. Hetente max 1 bűnöző napot tartok. Minden nap 20 perc súlyzós edzés és 30 perc kardio. Utána mindig megiszok egy 0.25-ös energiaitalt, ez a jutalom, ennyi cukor belefér. :D

Hó elején 83 kilóról indultam, most vagyok 80 (192 cm, F). A derékbőségem 5 centit csökkent, az izmaim tónusosabbak lettek.

2019. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Mielőtt valaki megszól, hogy mi a f...nak akarok ilyen magasság mellé 80 kiló alá lemenni: le akarom csökkenteni a testzsíromat 10%-ra, mert iszonyat durván fejre hízok sajnos, és az úgy is gyerekes arcomnak ez nem tesz jót. Idén már 16 kilót adtam le. Természetesen az izmaim megtartásával akarom a további -5 kilót elérni. Utána meg jöhet valami komolyabb edzés.
2019. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nekem nincs lehetőségem sajnos konditerembe menni :( itthon meg mire végzek a sok dolgommal este van és nem sokára dolgozni megyek,de nem érzek változást ebben nagyon bíztam de nekem ez sem jó : (
2019. nov. 24. 12:44
 14/23 anonim ***** válasza:
Éjszaka dolgozol?
2019. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én is otthon edzek, 2 db egykezes súlyzót nem nehéz beszerezni.
2019. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

A szervezet alap tápanyaga a szénhidrát.

ez kell mindenhez, ez az energiaforrás...

a zsírokat úgy használjuk fel, hogy glükoneogenezissel szénhidráttá alakítjuk... így a szénhidrát megvonással csak megerőszakoljátok a szervezeteteket, rákényszerítitek egy +munkára... valójában meg akármilyen hülye diétát is követnétek, a lényeg ugyan az, ha kevesebb a bevitt kaloria mint amit felhasználtok, akkor elkerülhetetlenül fogytok...

1gramm szénhidrát= 4kcal

1gramm fehérje = 4kcal

1gramm zsír = 9kcal + rengeteg +munka a szervezetnek...

Biztosan megéri az a szénhidrátszegény diéta?...

biztosan kcal deficitben tudsz maradni, ha zsìrra alapozod az étrended?...

2019. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Csak nem értem mert egyik ember ezt mondja másik ember azt mondja van olyan dietetikus aki kifejezetten dícséri a low carbot és Ajálja és hisz benne és búzdít rá mások meg azt mondják h szar meg semmit nem ér!! A norbi azt valja hagyjuk a kalóriákat mert a tesben nincs égés!! Más azt mondja csak kalória deficittel lehet fogyni!! Ez hogy van?? Mi az igaz?? Kiek higyjen a sok dagat ,megalázott kiutált ,reményvesztett ember mint amilyen én is vagyok!!!!! Mit higyek.....30éves vagyok annyit próbáltam szinte mindent de SOHA NEM MENT

Ez volt az utolsó amiben hittem,de ez is át*aszás!! Elegem van és unom :(

2019. nov. 24. 15:13
 18/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, menni fog ez, ne add fel ilyen könnyen. Egyél sok zöldséget is a hús, tojás, sajt mellett. Egy ideig számolhatod is a kalóriákat, ártani nem fog. Nekem bevált a ch csökkentés (120 g alatt), mellette zsírosabb kaják. Sok zöldséget eszem, nyersen, párolva stb., néha gyümölcsöt, magvakat is (pl. mandula), norbis cuccokat nem ettem (nem tetszik az összetételük). Nekem nem kellett a kalóriákat számolnom, mert több zsír, több rost és normál fehérjebevitel mellett egyszerűen nem tudok annyit enni, hogy túllépjem a kalóriakeretemet. De nem kizárt, hogy van, akinek figyelni kell a kalóriákat is (az se jó, ha túl kevés). 1-2 hetente tarthatsz egy "csalónapot" is, ha nagyon hiányoznak a régi kedvenc ételeid. Emellett jó lenne, ha eleget aludnál és egy kicsit mozognál is. Nyers tésztát pedig NE egyél :)
2019. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Norbi nem tanult általános iskolában fizikát, és nem tudja mit jelent a lassú égés.

figyelj, a csodadiéták sosem működtek, hallgass a testépítőkre, ők abból élnek, hogy tudják hogyan lehet fogyni, hogyan lehet nőni, vagy azt ami éppen a célod.

nem csodadiétákat követnek, hanem szigorú étrendeket.

2019. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

18*

Nagyon köszönöm a bíztató szavakat jól esnek :) nem adom fel kitartok csak nehéz de tudom én ettem annyit h elhizzak

Amúgy mindenkinek köszönöm aki írt :)

2019. nov. 24. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!