Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátom 70, de a kalóriám...

Szénhidrátom 70, de a kalóriám 2600 ma! Általában olyan 2000,2200kcla De rántott húst olajnélkűl sütöm, ugyan annyi kalória, valamit nem jól csinálok mert baromi lassan fogyok, másfél hónap alatt 3kg egészségesebb így sütni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9: Akkor edd azt a 10%-ot (lehet benne gyümölcs is), de abból jó sokat! A zöldségekben, gyümölcsökben van a legkevesebb kalória, cserébe sok rost, vitaminok és egyebek. Ezek nagyon fontosak, ha egészségesen szeretnél lefogyni.

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nekem ez nagyon fura, hogy egy felnőtt ember nem tud magán erőt venni és elkezdeni zöldségeket enni. Megsózod, fűszerezed a brokkolit, karfiolt stb., rászórsz egy kis sajtot, berakod a sütőbe, aztán ha megsült, lenyeled, közben igyekszel a sajt ízére koncentrálni. Nem olyan nehéz ám. Én a zellert és a fehérrépát utáltam gyerekkorom óta, de egy finom húslevesben most már simán megeszem, tudatosan szoktattam magam hozzá az ízéhez. A sütőtökkel ugyanígy voltam, azt almával együtt szoktam megfőzni és pürét készítek belőle. Van, aki a spenótot turmixba vagy rántottába teszi. Légy kreatív és keress jó recepteket!

2019. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A 2600 kcal 6 virsli, 2ek majonéz, 10db rántott csirkeszárny. Pont 1000 kcal-al több, mint ehetnél, és zsírral, fehérjével jóval túllépted a szükségest.

Szerinted ebből mi az ami diétás? Nem létezik, hogy semmilyen zöldséget nem tudsz megenni, lehet fűszerezni, sütőben is sütni!

2019. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nem annyi volt amennyit te írsz utolsó!!

Rááltam a mérlegre és fogytam azóta 2kg

Nagyon lassú de inkább mit hízzak.....mindenkinek löszönöm a jótanácsot,tippeket

2019. dec. 14. 16:41
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy lassú vagy gyors? Az idő így is úgyis elmegy, de szàmít, hogy 1 év múlva is ugyanilyen súlyú leszel, esetleg hízol rà, vagy mondjuk 15-20 kilóval kevesebb. Ezen gondolkodj el.

A zöldségeket pedig meg lehet szeretni, csak tudni kell elkészíteni a sajàt ízlésed szerint, hogy finom legyen.

Én nem korlàtozom a kalóriàkat, csak a tàpanyagok arànyàra figyelek, többnyire 80-85 g a szénhidràtom, néha- néha elmegy 90-95 re de az ritka. Az energiabevitel 2500 körül. -31 kg eddig. Csak idő kérdése a többi. Fog menni neked is, ha rendesen csinàlod. Vagy módszert kell vàltanod.

Alacsony szénhidràtot folyamatosan tartani kb esélytelen zöldségek nélkül, egyszerűen azért mert azokban van kevés, és a vércukrot se dobàljàk meg annyira. a túl sok fehérje viszont okozhat problémàt később.


Amúgy tanuld meg, hogy nem vagyunk egyformàk, van aki akàrmit csinàl, lassan fog fogyni. Van akinek meg jobban pörög. Ismerek olyat aki 4,5 év alatt fogyott 70 kilót, meg olyat is aki 10 hónap alatt 60 kilót. Pedig a módszerük ugyanaz, alacsony szénhidràt mellé több zsír és fehérje. Én is ezt követem lassú, de kit érdekel... A lényeg a haladàs. És ne feledd, a lefogyott súlyt meg is kell tartani. Ha màr most nem élvezed az étrended, elégedetlen vagy, mi lesz később?

2019. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

igazad van teljesen.kitartok és nem adom fel!! Megpróbálok zöldség keveréket,kafiólt káposztát brokkolit enni,ezek párólva elmennek :)

Köszönöm hogy írtál,és nahy gratula amit elértél

2019. dec. 16. 01:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nekem se tetszik pl a sima pàrolt zöldség. Én utàna fűszeres- sózott zsírban egy kicsit rà szoktam sütni. Nekem így finom:) ( csak 1 tipp)
2019. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A nyers zöldségeket szereted? Pl parika, paradicsom, edetpeg répa(ezek édeskések), vagy mondjuk az ecetes céklát?

Hüvelyeseket szereted? Bab, lencse, csicseriborsó?

2019. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
paprika igen a paradicsom nem,a hüvelyeseket igen :) ma párolt káposztát ettem pörkőltel..haladok ..lassan de haladok
2019. dec. 17. 01:22
 19/19 A kérdező kommentje:

paprikát igen paradicsomot nem,a hüvelyeseket igen :)

Ma párolt káposztát ettem lassan haladok :)

2019. dec. 17. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!