Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Autós munkám van, melegíteni...

Autós munkám van, melegíteni nem tudok nap közben. Van ötletetek mit vigyek napközben?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kiőrlésű szendvics. Kevert saláták, hússal, tojással, sajttal.
2019. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én egy kamionos ismerőstől kaptam mini tűzhelyt amit a fülkékben szoktak használni főzésre, azt felmelegítem kis serpenyőbe belekotrom a melegítésre való kajámat és meg is van oldva a dolog. Na meg mindig van nálam 2-3 zacskós leves meg 10 liter csapvíz szükség esetére, mert gyakran kapok olyan fuvart hogy 300-400 km-ert kell lezavarnom és messzire kell mennem olyankor ezek jól jönnek.
2019. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
43%
Hát azt ami a menetlevélben van.
2019. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pl. ilyesmit:

[link]

2019. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Esetleg vegyél egy ilyen merülőforralót, és akkor tudsz legalább instant leveseket készíteni.


[link]

2019. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen (és hasonló) ételtermosz, ami 6-12 órán át melegen tartja a kaját:

[link]

2019. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Esetleg még konkrét "menüjavaslatnak" örülnék.

Szendvics, saláta pipa, esetleg valami egyéb praktikus ötletnek örülnék.

2020. jan. 1. 11:15
 8/15 Doros válasza:
100%

Ami az ételtermoszt illeti, nem sok étel viseli el, ha hosszabb időn át melegen tartják.


Max. 3 órán át megengedett, 63 fokos maghőmérsékleten.

Itt a link:

[link]

2020. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Anno amikor autós-rohangálós/szállító munkákat csináltam mindig vittem szendvicset otthonról. Tartottam a kocsiban vész esetére sós és édes csomagolt dolgokat. Ebédelni meg büfékben szoktam, ha épp volt rá idő.


Nyilván nem mindegy, hogy merre jársz, de átlagos város/vidék fuvarok között azért lehet találni gyorséttermet vagy valamit.


Inkább nyáron volt gond a hidegentartással. Azt meg egy szivargyújtós hűtőládával oldottam meg.

2020. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet kapni többféle önmelegeítős ételt. Zacskós, csak összeöntöd a zacskóba a dolgokat, és pár perc múlva kész a forró főtt kaja.
2020. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!