Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ehetnék napközben? És...

Miket ehetnék napközben? És hogyan tartsak ki?

Figyelt kérdés

Tavaly fogytam 10 kilót, pedig mindent ugyanúgy csináltam ahogy addig, viszont annak valószínűleg lelki oka volt. Történt valami de nem az a lényeg. Az elmúlt kb 1 évben szépen vissza is jött. Nem mértem a súlyom már régóta, csak érzem magamon, hogy nem jó.


Irodai munkát végzek és a nap nagy részében ülök, ez talán ront a helyzeten. Nem csak a fogyás érdekében, hanem amúgy is szeretnék egészségesebb kajákat enni. Már egy ideje próbálok odafigyelni az összetevőkre, hogy ha már nem diétás de legalább a lehető legkevesebb káros anyagot tartalmazza.


Már komoly fejtörést okoz, hogy mégis mit hozzak magammal dolgozni. Főtt lakatném szoktam, így marad a zsemle, kifli. Joghurttal, felvágottal, tömlőssajttal. Mikor mivel. Otthon pedig a főtt étel amit a család többi tagja eszik. Az evés mennyiségével szerintem nincs gond, inkább a minőségével. Túl sok a szénhidrát.


Nem tudom mit vehetnék amivel jól is lakok, íze is van de nincs benne sok szénhidrát és nem az egekben van az ára. Arra gondolok, hogy nem szeretné napi többezer forintot elkölteni a napi kajámra, mert azt sajnos megérezné a pénztárcám.


Valaki tudna segíteni nekem ebben?


2019. aug. 9. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Hülye autokorrekt :D

Szóval azt akartam írni, hogy főtt kaját nem szoktam.

2019. aug. 9. 14:34
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Zabkása
2019. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha elvileg odafigyelsz az egészséges összetevőkre, akkor hogy vagy képes megenni a tömlős sajtot vagy a bolti felvágottakat? :) Egyébként a főtt kaja lenne a legjobb, de kiadósabb salátákat (például főtt tojással és tonhallal) is vihetsz, ezeket nem sok idő összedobni, vagy kenyér helyett használhatsz teljes kiőrlésű tortillát, amibe annyi zöldséget teszel, amennyi jólesik. A zabkása is jó ötlet lehet és sokféleképpen meg lehet csinálni.
2019. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok zöldség, hús, sajt, magvak, tojàs. Van vàlaszték bőven. A motivàciót pedig önmagadban kell megtalàlnod.
2019. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!