Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Abonett vagy bármilyen crakerb...

Abonett vagy bármilyen crakerbread-et mivel érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés

Például ha iskolába megyek és sokáig ott vagyok, megéhezem napközben de nem akarok szénhidrátgazdag kenyeret/zsemlét enni, akkor mivel egyem?


17L



2020. febr. 9. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
rántotthús
2020. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tabbouleh ***** válasza:
91%
Túró, sajt, csirkemell sonka, zöldségek, magvak
2020. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Csakis önmagában. Különben rettenetes mennyiséget fogsz enni belöle elöbb-utobb.
2020. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne edd nassolásra. Összevágott zöldség, sajt, tojás, sonka, túró.
2020. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szénhidràtcsökkentett kenyérrel még mindig jobban jàrnàl , mint ilyen puffasztott, extrudàlt agyonfeldolgozott 💩al.
2020. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mézgaraul000 válasza:
0%
Hat en nagyon rovid ido alatt 2 es fel honap alatt lefogytam ugy 10 kilot hogy nem nagyon ettem semmit. De az az erdekes hogy csak az elso hetnw nehez aztan mar magatol jon volt olyan amikor szo szerint semmit nem ettem...es nem voltam ehes de ez magaba nem eleg a fogyokurahoz kezdj valamit a sporttal. De ennel a nem eszel semmit fogyokuranal ha lehet annak nevezni vagy inkabb nevezzuk eletmodnak az is benne van hogy az elejen liftezgetsz aztan hip hop feljonnek a kilok es reggelre semmi...nekem megeri neha zabalgatok jokat attol foggetlen es teljesen jol erzem magam.
2020. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Hát, én ezt az életmódot nem nevezném fogyókúrának. Inkább koplalásnak.

Nem kifizetődő, a testednek ártasz és nem tudom elhinni hogy energikus vagy ilyen "nem eszem" napok alatt.

2020. febr. 24. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Én magam sütöm a teljes kiőrlésű kenyeret, ami csak és kizárólag teljes kiőrlésű lisztből van. Kicsit fogytam csak, de ennél a kenyérnél az a jó, hogy jól lakom vele.
2020. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!