Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha vega vagyok és szénhidrátme...

Ha vega vagyok és szénhidrátmentesen ill. kevés szénhidráttal akarok téplálkozni akkor mit egyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 14:07
1 2
 11/18 xperialaci válasza:
kavicsot vagy fűvet
2012. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha vega vagy, nem tudsz lefogyni. Norbi szaktanácsadója vagyok, pontosan tudom, hogy a szénhidrát az, ami hizlal.

Ami hizlal, minden, ami szénhidrát, mert csak az inzulin képes zsírt építeni. Minimális CH-tartalom, sok hús és sok zöldség - ez nekem 7 hét alatt 15 kg-ot hozott mínuszban-TI. csak egy zsírépítő hormonunk van, és az az inzulin. Nem véletlen, hogy a vészes alultápláltság mellett a diabétesz világranglistáját India vezeti(2, Kína, de ők húst is esznek). Személyesen is szívesen segítek: dr. Elek Csaba 06209562513

2012. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
31%

"Ha vega vagy nem tudsz lefogyni." Ez igaz mégpedig azért mert a vegetáriánusok gyorsan felszívódó szénhidráttal tömik magukat (kenyér, rozskenyér kukorica és többi gabonaféle) . Ha ezeket sem ennél csak gyümölcsöt meg zöldséget, hidd el nekem egy hét alatt anyád se ismerne rád. De természetesen nem lehet csak gyümölcsön meg zöldségen élni, a hús szükséges a szervezet egészséges működéséhez. Ja és a lassan felszívódó szénhidráttal ne legyen bajod mert egészséges.


Még valami: A nemeszemállatot mer nekiisvanjogaélni elmélet kreténség, a világ rendje mindig is az volt hogy a nagyobb és erősebb megeszi a kisebb gyengébbet. Ha valaki vega, az azért legyen vega mert undorodik a hústól.

(Én is ilyen vagyok)

2012. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Énnekem semmi bajom nincs a hússal csak ha eszek akkor öklendezek és néha hányok de pl a virslivel semmi bajom sőt még szeretem is .
2012. aug. 20. 17:15
 15/18 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy 12 éves vagyok 61kg és 156cm
2012. aug. 20. 17:19
 16/18 ZsiroskenyerLAW válasza:
Szalvétát...
2012. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
45%

Majd akkor leszel rosszul, ha megtudod mi van benne. -.-

Azért nem undorodsz tőle, mert egyneműnek tűnik, de csak összetömörített tehéntőgy és csirkeszem darálék az egész.

2012. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Szoondiii ***** válasza:

Kérdező, szokj hozzá a rendes húshoz.

Ha vesztek egy csirkemellet, megsütitek, nem értem miért leszel rosszul tőle, de ha rosszul is leszel, hozzá fogsz szokni. Ha öklendezel az nyilván nem vese-máj problémára utal, a fehérje fogyasztást pedig például vese probléma esetén kell csak korlátozni. Ez persze elég kellemetlen állapot.


Norbi tanácsadójához lenne pár keresetlen szavam, valamit rosszul csinálhatnak, ha gluténnel, szójával teletömött az élelmiszeripar szinte összes (tudom, nem összes) adalékanyagával fényesített hulladékot tudnak csak a kiéhezett hiénák (bocsánat, rajongók) elé vetni.

2012. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!