Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy fogyhatok le rövid időn...

Vivienke120 kérdése:

Hogy fogyhatok le rövid időn belül mondjuk 5-10 kilót? Próbálkozom kevés szénhidrátot enni, de ez nem nagyon segít! Szeretnék hasról, és belső combról is fogyni, szeptember végéig! Természeten módón szeretnék leadni nem tablettákkal!

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 12:23
 1/2 Lovascsaj_17 válasza:

Szia! Kocogj, vagy fuss 2 naponta, otthon pedig minden nap csinálj gyakorlatokat hasra és belső combra. Belső combra itt van egy torna video:


http://www.youtube.com/watch?v=A8Ropyfig4c


Igaz, én nem fogyás céljából csináltam, de nekem nagyon be jött. :)


Hasra pedig a legjobb a felülés és a hasprés. Keress rá ezekre neten, találni fogsz sok-sok edzés tervet.


Ha ezeket becsületesen csinálod, akkor nem kell eltiltanod magadat a különböző hízlaló ételektől, csak csökkenteni kell a mennyiségén. :)

2012. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy hasról és belső combokról fogyni. Az, hogy a zsír hogyan oszlik el a testünkön sehogy se befolyásolhatjuk, csak annak összmennyiségét. A moderált szénhidrát mennyiség (alacsony GI-vel) és rendszeres aerob mozgás meghozza mindenkinél az eredményt. Vizsgáld felül az étrended, ha a mozgás adott akkor biztos, hogy abban van a hiba.
2012. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!