Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így letudok...

Szerintetek így letudok fogyni teljesen augusztus végére-esetleg szeptember elejére? (LEÍRÁS ALUL)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.154 cm 54 kiló.szeretnék lefogyni 47-48 kilóra.holnaptól elkezdeném azt csinálni,hogy szinte csak gyümölcsöt és zöldséget eszek,és egy minimális teljes kiörlésű (barna) kenyeret.(max.1-2 szelet).heti 2-3x járok konditerembe(erősítés és kardio)valamint minden nap 30-40 percet hullahopp karikázok.emellett szoktam kutyát sétáltatni és a kiskutyámmal kocogni 20 percet.szerintetek így lemegy az a 6-7 kiló augusztus végére esetleg szeptember elejére??nagyon köszönöm a válaszokat,és a bíztatásokat.tippeket is szivesen veszek.BUNKÓK ÉS KÖCSÖGÖK KÍMÉLJENEK!!!! (bocsi a kifejezésért) várom a válaszokat :))
2010. júl. 22. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A mozgás jó, a kajálás kevésbé. A reggeli tk. kenyér, a sok zöldség és gyümölcs jó, de talán a legfontosabb tápanyagról, a fehérjéről akarsz lemondani. Ne tedd! Sovány túró, natúr joghurt, sovány hús, hal, tojás. Ezek nem hízlalnak, de nagyon fontosak a szervezetednek.


Szerintem le fog menni az a 6-7 kiló szeptember elejéig. :)

2010. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj én a fehérjét nem akarom kihagyni!!:)) elfelejtettem leírni.de nagoyn köszönöm gyors válaszod és a bíztatásod. :) nagyon remélem,hogy vékony leszed addigra
2010. júl. 22. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Le fog menni,ha lesz elég kitartásod.:)
2010. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!