Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Le lehet úgy adni 10kg-ot,...

Le lehet úgy adni 10kg-ot, hogy nem mozgok semmit csak szénhidrátszegényen táplálkozok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, le tudsz fogyni, maximum lassabban, mintha mozognál is mellé.

A fogyás lényege, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amire a szervezetednek szüksége van.A maradékot fedezi tartalékodból.

2012. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyni lehet úgy is, de jobb ha mozogsz is.
2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elég összetett dolog a fogyókúra. Szükséged van rá? Miért akarsz lefogyni? Tudsz-e annyit a normális biológiáról-anyagcserefolyamatokról, mozgásszegény életmódról, hajhullásról, stb..., hogy nekikezdj? mi lesz utána, ha leadtad a 10 kilót. Tudod, hogy nem jó havonta 3 kilónál (cirka) többet fogyni? Elkeserít a fogyókúra-őrület meg a tudatlan másokat másoló emberek makacssága is. Pl update...
2012. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
úgy értem, hogy van egy ember, aki megeszik délben ebédre egy almát 2 szelet sajttal - és a társadalom ráförmed, hogy úristen, 12 gramm szénhidrát egy fogásra?? uhh, vacsorára csak fehérjeturmix meg 100 km intervall futás engedhető akkor meg :D ... kb..
2012. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát most ha leírom, hogy miért akarok fogyni, akkor betegnek fogtok nézni:D de mind1, azért leírom. 14 éves vagyok, 165cm, és 50 kg. Mindenki azt mondja hogy így pont jó vagyok, de én így nem érzem jól magam, mert tiszta kövérnek érzem magam:s 12 évesen kezdődött ez az egész önértékelési zavar nálam.. Minden azzal kezdődött, amikor megismertem egy modell alkatú lányt, aki bulimiás volt. Aztán együtt hánytattuk magunkat, és az olyan jó volt:) De beláttam hogy ez így nem jó.. Miután abbahagytam őrült fogyókúrába kezdtem. akkor voltam kb 38kg. Lefogytam 30ra.(13 évesen)(Pl. csokit azóta egy falatot nem ettem) De persze miután elértem a kívánt eredményt, és napi 300 kalóriánál többet ettem, kétszer annyit visszahíztam, mint amennyit leadtam. Most is önértékelési zavarom van, de most már legalább normális módszerekkel akarok fogyni..:)
2012. okt. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!