Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 20 gramm szénhidrát kevés...

20 gramm szénhidrát kevés naponta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Még 20 dkg is keves!!!!
2012. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen, a legtöbb embernek nagyon kevés lenne. Napi 20 gramm szénhidrát kb 2 közepes méretü alma. Ezenkívül semmi, se tejtermék, se más zöldség, csak hús. A kérdés az, hogy kibírnád-e? Pár napig szerintem lehetséges, viszont utána nagy esélyed lenne a zabára. Szerintem, engedj meg magadnak többet. Kezd mondjuk elsö héten 2g/tskg, következö héten, ha bírod akkor 1g/tskg. Ettöl is beindul a fogyás és a szervezetedet se készíted ki. Viszont próbálj meg pontosan számolni, pl: 1 deci tejben már több mint 5gramm ch van, üdítök stb. Sok sikert!

Lassan jársz tovább érsz.

2012. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20g-mal már lehet, hogy tudsz ketózist kialakítani. Ha jól bírod szénhidrát nélkül, nézz utána a ketogén diétának, baromi hatékony, csak én nem bírom tartani mert szédelget ch nélkül:

[link]

2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 2 hétig ettem úgy hogy egy nap csak 20g szénhidrát(vagy kevesebb)
2012. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hónapok óta így eszem, 1-1 nap kivételével. Ez miért ilyen kétes téma? Egyértelmű, hogy jó. Persze aki ilyenkor tejtermékeket eszik, és az inzulinja magas lesz annak leviszi az egyébként jól szabályozott vércukrát, és szédelegni kezd.
2012. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Kevés.100-150 g naponta már komoly diétának számít ha hosszú ideig folytatod,hiszen ez a napi adag fele körül van.A különbséget a szervezet maga állítja elő,és ez nagyon megviseli hosszútávon.
2012. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!