Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 160 g szénhidrát-diéta alatt...

160 g szénhidrát-diéta alatt (terhességi cukor miatt) szavad kacsahúst enni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
*szabad (bocsánat)
2012. okt. 8. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Szabad. A húsban nincs szénhidrát.
2012. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de azt mondják, a veseszövődmények miatt a fehérjével/zsírral is vigyázni kell.
2012. okt. 8. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kis hús nem árt :D én 6 éve vagyok cukorbeteg, negyed évente van vérvételem, mindig tökéletes az eredmény, pedig eszek húst.
2012. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz több kg húst kéne enni naponta, hogy baja legyen a vesédnek..
2012. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm!
2012. okt. 8. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egészséges ember veséjében nincsenek szövődmények. Az ember valaha főleg húst és zöldséget evett, miért lenne zsírral, fehérjével gond?


A sok szénhidrát fogyasztás, tej fogyasztás sajnos bizony igen, már okoz ilyen gondokat. Talán erről le kéne szokni. Nem csak a terhesség alatt..

Én 22 évesen nem eszem 160g szénhidrátot egy nap, sőt jóval kevesebbet, hiszen húson és zöldségeken élek. A 160 g CH cukrosoknak EGY VICC! Nevetséges, ahogy a diabosok kezelése is. Ez egy gyógyítható állapot lenne, a tiedben is elég lenne a szénhidrátok mellőzése, a saját tested cukor szintézise szinten tartaná a vércukrodat, de ehhez enni kell, méghozzá zsírokat és húsokat!


[link]

2012. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!