Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért újult ki újra a candidám...

Miért újult ki újra a candidám és hogyan lehet úgy végigcsinálni a candida diétát, hogy közben ne fogyjak? (max ha nagyon muszáj, akkor 1-2 kilót)

Figyelt kérdés

Nem rég hagytam abba a candida diétát (5hónapig csináltam). De most mióta abbahagytam rá 1-2hónapra újra kezdem érezni ugyanazokat a tüneteket mint a diéta előtt, tuti megint candidám van.. :-( De nem értem miért, hisz nem eszek egyáltalán fehér kenyeret, csak teljeskiőrlésű péksüteményeket, cukros ételeket sem fogyasztok,édességeket sem, szénsavas üdítőket sem meg még szinte semmi olyat ami a candidának olyan nagyon táptalajt jelent. Akkor miért jött ki megint rajtam?


Én úgy gondolom, hogy újból el kell kezdenem ezt a diétát,

de nem szeretném már olyan szigorúan végigcsinálni, mint akkoriban, mert sokat fogytam és állandóan rosszul voltam, éheztem és teljesen leggyengültem..stb borzalom volt azt kibírni. Amúgy is vékony alkat vagyok, végre sikerült visszahíznom, nem szeretnék megint fogyni.


A legnagyobb gondom egyébként a nagyon csúnya pattanásos bőr, haspuffadás, hajhullás, viszkető, hámló bőr és a hüvelyfolyás.

Esetleg tudtok erre valami megoldást? Pl. a pattanásokra? Semmilyen krém nem segít rajta és annyira csúnya, úgy el vagyok miatta keseredve. A hámló bőrömön sem segít semmilyen krém.. igazából a szemem alatt vannak ilyen piros hámló foltok.


Mit javasoltok nekem? Mit tennétek a helyemben? Újra kezdjem el a diétát? Vagy nincs valami hatásos tippetek rá?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. okt. 15. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre valami erősebb dolog kéne, mint diéta. Orvostól kérdezd szerintem.
2012. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem szeretnél szedni? Van ismerősöm aki ezekre bőrgyógyásztól kapott krémet meg gyógyszert és azok együttesétől múlt el neki.
2012. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!