Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudom mégegyszer végigcsinálni.

Figyelt kérdés
Lefogytam 70 kilóról 60 ra(179 cm vagyok) és közel fél év alatt az egészet visszaszedtem. Próbáltam megint elkezdeni, hogy fele akkora adagokat eszek, napi 5x. A mozgás rendben van, azt imádom, nem is hagytam abba. Nagyon hajlamos vagyok a hízásra, vastag a csontozatom. Egyszerűen a gondolatától is rosszul vagyok, hogy megint egész nap a kajára gondoljak. Elsőre azért volt könnyebb, mert szerencsére tudatlan voltam és azt gondoltam, 1-2 hét alatt le tud menni az összes felesleg. De most belegondolok, hogy a 10 kiló is 2 hónap volt....egyszerűen rosszul vagyok. El vagyok keseredve:( te mit tennél a helyemben?
2012. márc. 31. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

de hogy jöttek vissza a kilók? visszatértél a régi kajálásra?


végig tudod csinálni, ha már egyszer sikerült, gondolj arra, hogy milyen jó érzés volt látni, hogy elérted akkor az eredményt, most is ez lebegjen előtted :)

2012. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért írogatom folyton itt hogy ne koplalással akarj fogyni mert úgy is visszajön minden. Gondolom úgy történt a hízás hogy nem bírtad a meggondolatlanul alacsony kcal bevitelt. Nem kell elkeseredni, a fogyáshoz is idő kell nem megy egyikről a másikra mint ahogy a hízás sem. Tehát mindenképp másik módszert kellesz választani, vagyis megválogatni hogy miket eszel meg, megválasztani a mennyiséget és ez alapján összeállítani a saját étrended ami pár száz kcal-val a napi szükségleted alatt maradjon. Fontos hogy sose éhezz. Nem kell feladni, menni fog.
2012. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát minőségben nem, de mennyiségben igen. :/ De így sem zabálok, mert minden meglátszik rajtam. Megpróbálok erőt venni magamon, de ebben a pillanatban úgy érzem hogy reménytelen..
2012. márc. 31. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor nem jól választottad meg a mennyiséget, úgy válaszd meg hogy azt a diéta után is tartani tudd. Valamint az is nagyon lényeges hogy ez ugyanúgy igaz a sportra, abból is csak annyit vállalj amit utána is fogsz, mert akkor szintén ez lenne a végkimenetel.
2012. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be az első reform-étel-étterembe és nézd meg milyen kaják vannak, faggasd ki őket finoman és egyél olyanokat...
2012. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%

Minden fejben dől el, ha azt mondod minden meglátszik rajtam akkor meg is fog.Ha érzed,hogy éhes vagy igyál meg 1 nsgy pohár vizet kis kortyokban,az agy ezt is úgy fogja mintha ennél.Ajánlom reggel-este almaecet 1 evőkanállal 1 pohár vízben.

A fogyás amúgy lassú dolog ha azt akarod, hogy ne legyen jo-jó effektus.

2012. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!