Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy érjem el vagy mit egyek,...

Hogy érjem el vagy mit egyek, tornázak hogy a zsír a fenekemről és a véktagjaimról lemenjen?

Figyelt kérdés
tapasztalt válaszokat
2013. jan. 15. 14:20
 1/4 anonim válasza:
a lábadról,combodról elég nehezen vagy csak átalakul izommá nálam a az első volt azaz nehezen de lement ezt rengeteg futással tudod megtenni.A fenekedröl igazábol zumba vagy egyéb fittness gyakorlatokkal tudsz leadni.
2013. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés. Véktag sincs, csak végtag.

Kezd azzal, hogy olvasol egy kicsit (sokat) az emberi szervezet működéséről, a zsírégetésről és az egészséges táplálkozásról és a helyesírás szabályairól. Utána nem fogsz butaságokat kérdezni.

2013. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én tavaly 15 kilót fogytam. Egyrészt futni jártam minden hajnalban, ritkábban végigcsináltam egy-egy zsírégető programot (ilyen DVD-kkel tele vannak a bevásárlóközpontok polcai, és egészen megfizethetők). A karokra a kis súlyokkal való intenzív, gyors gyakorlatokat szokták ajánlani. A lábakra, popsira van rengeteg speciális gyakorlat. Az interneten keresgélve találhatsz sok olyan oldalt, ahol egész hosszú cikkek, videók foglalkoznak azzal, hogyan fogyhatsz derék-csípő-popsi-comb tájékról.

A mit egyél már nehezebb kérdés, talán érdemes lenne felkeresni egy szakembert ezzel. Én a dietetikusom tanácsára nem "diétáztam" abban az értelemben, hogy nem vontam meg magamtól semmit, csak odafigyeltem arra, hogy a vércukorszintem állandóan szinten tartsam (így elkerülve az esti farkaséhséget), azaz rendszeres időközönként egyek, inkább sokszor kis adagot. Ez nekem nagyon bevált, mert ahelyett, hogy kétszer degeszre enném magam, ma már napi hatszor eszem, mindig keveset, és így összeadva egy nap sokkal kevesebb kalóriát viszek be - az én problémám ugyanis a rendszertelen étkezés volt.

A szokásos kliséket is hozzáteszem: egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kevesebb cukros és zsíros ételt.

Ha diétába kezdesz, vigyázz, nehogy hiánybetegség alakuljon ki nálad, ügyelj a vitamin- és ásványianyag bevitelre. (Ha sportolni, tornázni is jársz, akkor főleg fontos, hogy megfelelő mennyiségű kalciumot és magnéziumot vigyél be a szervezetedbe.)

2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az első válaszadónak igaza van. Olyan nincs, hogy egy bizonyos helyről menjen csak le a zsír. Vagy mindenhonnan, vagy sehonnan.


Receptem:

- Hetente 3-4x 1 óra kardio mozgás.

- Napközben nyugodtan, de este 6 után általában ne egyél, 7 után sose. Napközben is inkább többször, keveset.

- Semmilyen szénsavas cuccot ne igyál, kóla a legrosszabb.

- Felezd meg, hogy mennyi cukrot raksz a kávédba, teádba. K.b. 3-4 nap múlva hozzászoksz.


K.b. 1 hónap és lesz változás. 3 hónap múlva nagyon pozitív lesz az összkép.


Nekem ez jött be. Hajrá! :)

2013. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!