Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az igaz, hogy az endomorf...

Az igaz, hogy az endomorf testalkatú embereknek egy életen át kell "diétázniuk"? Elég sok rosszat hallottam erről az alkatról, többek között azt is, hogy lassú anyagcsere és főként felsőtestre rakódó zsír jellemzi? Ez minden esetben így van?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem lehet tisztán besorolni senkit, de állandóan küzdök a hasra és karomra rakódó kilókkal, edzem is, de amint abbahagyom rögtön hájas lesz mindenem...

kezd baromira elegem lenni ebből az egészből, kb. semmi szénhidrátot nem eszem, igaz rengeteg gyümölcsöt, zöldséget és egyéb egészséges, alacsony kalóriatartalmú dolgokat.

Az a baj, hogy ezekből sokat eszem?

20L

paraméterek: 162cm/50 kg



2012. nov. 2. 13:27
 1/9 Magyarvitéz válasza:
A súlyod és magasságod alapján ,szerintem nincs semmi gondod.Ha küldesz képet ,talán jobban meg tudnánk mondani.De mért lenne gond ha ezekből sokat eszel ,mindenkinek jó ha sokat eszik ezekből.A genetikától igen sok minden függ.Szóval ha ilyen a testalkatod ,akkor igen lehetséges hogy mindig edzened kell ahhoz hogy ne jöjjön fel zsír.Milyen edzést csinálsz ?
2012. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kardiót( régen futás, most hegynek felfelé gyaloglás, ellipszis) és aztán saját testsúlyos formálást, kis súlyú súlyzók használata felsőtesten.. kb 1,5 óra heti 2-3 alkalommal. Nagyon durván dagadtnak látom/érzem magam:S
2012. nov. 2. 13:51
 3/9 Magyarvitéz válasza:
Nem lehet hogy csak te látod így ? Mert a súlyod és magasságod alapján nem tűnik annak.
2012. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenki ezt mondja, de mivel alacsony vagyok, és tömzsibb, plusz almaalkat.. genetikai lottó megnyerve
2012. nov. 2. 13:57
 5/9 Magyarvitéz válasza:
Hát ebben nem tudok segíteni ,tudsz küldeni egy képet a netről milyen az alkatod?Amúgy szerintem az alacsony lányok jól néznek ki almaalkattal.De mivel az ember sosem lesz elégedett önmagával ,ha csak nem egoista ,bele kell nyugodni ebbe.Főleg ha mások azt mondják ,hogy nincs semmi gond veled.
2012. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

50 kilós felnőtt endomorf NINCS!

Egyrész nem lehetsz kövér, másrészt nem igen hiszem, hogy endomorf volnál ilyen súllyal.

Viszont testképzavarod van, amit pszichológus kezel.

2012. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet csupan egy kis meregtelenitest kene beiktatnod evente ketszer. SZerintem sem vagy kover, inkabb normalis. Teny, hogy ez nem manoken alkat, de nem hiszem, hogy rossz lenne a tested.
2012. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg gyümölcsöt eszel akkor ne csodálkozz! A sok fruktóz hízlal!
2012. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy elírás van itt, vagy nagyon rossz a tükröd, vagy pszichológiai problémáid vannak. Ha csak nem üreges légzsákos csontozatod van mint a madarkanak, nem valószínű hogy látványos szír lehet rajtad. Ha pedig a most divatos anorex alkat jön be, ne egyél gyümölcsöt, és zöldséget se, sőtt korlátozd a víz és levegő bevitelt is:D
2013. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!