Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátcsökkentés céljából...

Szénhidrátcsökkentés céljából melyik lisztkeverék a jobb? DW Zero 6 vagy Update Master Mix? és melyiknek van kevesebb mellékíze?

Figyelt kérdés
Habarásnak, galuskának, palacsintának stb használnám tk búzaliszttel keverve
2013. febr. 10. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

DW Zero 6

343 kcal

29,5 g fehérje

6 g szénhidrát

14,4 zsír

35 g rost


Update Master Mix

296 kcal

50 g fehérje

6 g szénhidrát

0,8 zsír

31 g rost


Összehasonlítva a kettőt én az Update-ra teszem a voksomat, azért mert szénhidrát szempontjából ugyanannyi, mint a DW, viszont a fehérje tartalma magasabb, a rost tartalma szinte ugyanaz, kalória és zsír szempontjából pedig kisebb értékű.

2013. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem kell gabonát enni semmilyen formában, mert ez az ami hizlal. A zöldségek és gyümik tartalmaznak szénhidrátot, tehát nem vonod meg teljesen magadtól. A habarást ki lehet váltani, ha a főzelék egy részét leturmixolod és ezzel sűrítesz. A galuska helyett lehet zöldség a köret, a palacsinta csak az ízlelőbimbóknak jó. Nem azért élünk, hogy együnk, hanem azért eszünk, hogy éljünk.
2013. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves második válaszoló! Teljesen nem tudom elhagyni a lisztet mert a családomtól nem vonhatom meg a roppant egészségtelen (ám annál finomabb) palacsintát ill. nokedlit, de gondoltam az Ő étkezésüket is megpróbálom észrevétlenül is egészségesebbé tenni - párom ellenkezése ellenére is (ezért lenne fontos hogy ne legyen mellékíz, hogy ne vegye észre :D) a többit amit írtál (zöldség köret, gyümölcsök stb) már alkalmazom és igyekszem megkedveltetni a párommal is
2013. febr. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!