Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit egyek holnap reggelire?

Mit egyek holnap reggelire?

Figyelt kérdés
Zabkását most nem akarok, ami van: abonett, zsírsz. joghurt, füstölt sajt (jó zsíros), paradicsom, sárgarépa, sovány túró, paradicsomos hering konzerv, tőkehalmáj konzerv, zöldalma, tojás.

2013. febr. 13. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Jó nicked van :D

jaj hát ezt Neked kell tudnod, fontos, hogy szeresd és jóllakj vele. Te tudod, ezt a feladatot mi tölti be a Te esetedben. Én almáznék, mert számomra a gyümölcs a tökéletes reggel, de pl. a párom megéhezik a gyümölcstől. Néha én is, olyankor jön a lenmagos-szójaszószós nyers zöldségétel :D

A választékodból tartalmasabb étel is kijön, párosítsd úgy, ahogy neked jó (lágytojás magában vagy abonettel, ha pici olaj belefér, akkor paradicsomos rántotta, etc.)

2013. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

paradicsomos rántotta abonettel

paradicsomos hering abonettel

tőkehalmáj paradicsommal, abonettel

sovány túró joghurttal kikeverve, hozzá alma

főtt tojás, sajt, paradicsom, abonett

ha van zab otthon akkor joghurtból és tojásból tudsz csinálni palacsintát és túróval és reszelt al,ával megtudod tölteni

2013. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megvan, a paradicsomos halkonzerv lesz a nyerő a túróval :D


Najó, azt azért mégsem, köszi az ötleteket!

2013. febr. 13. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Cukormókus, ismered az általam sokszor leírt hatását a túrónak? Mert ha igen, de Téged nem érdekel, akkor nem írom le újra.


(Hering -a szószában már elég cukor lehet, bőven túró nélkül is ütős, de ennyi még elmegy- vagy tőkehalmáj, zöldségekkel, tehát én is nagyjából azt választanám mint te)

2013. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

TaplalkozasHarcmuves:


A túró és a paradicsomos hal kombó természetesen csak vicc volt :D


Igen, ismerem az álláspontodat, tiszteletben tartom, de akkor is eszek néha túrót ;)

2013. febr. 13. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
No jó, én lépek. Mindenképpen jó étvágyat bármit is eszel reggelire, nálam szerintem valami 'csináld magad gombaleves' lesz, tojásleves beütéssel. Azt már előre látom, hogy csípős lesz és érdekes.
2013. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gombaleves, jól hangzik..Neked is jó étvágyat!
2013. febr. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!