Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan induljak neki a fogyókú...

Hogyan induljak neki a fogyókúrának?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni, főleg attól, aki már elkezdte a fogyókúrát. Kb. 6-7 kilót szeretnék fogyni, és ezt megtartani. Mozgással, egészséges táplálkozással. Főleg tapasztalatokat szeretnék kérni.
2013. febr. 15. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasgasd a témákat. Számtalan választ kapsz a kérdésedre. (minimális CH, több fehérje, még több saláta és zöldségféle,kevés gyümölcs reggel vagy a délelőtti órákban)

Az első az elhatározás.

2013. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezek az általános dolgok, amiket mindenhol meg lehet találni... de nem erre vagyok kíváncsi, hanem főleg tapasztalatokra! :)
2013. febr. 15. 19:39
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem a Norbi update nagyon bejött! Évek óta tartom a súlyom, és még finom is és majdnem ugyan annyit eszek, mint előtte. Sokan dobálóznak vele h drága, de nem rendelni, hanem otthon főzni sokkal egyszerűbb, és olcsóbb is! Egyedül az update lisztnek van húzós ára, de nekem teljesen megéri az egészségem érdekében!! Mellesleg imádom ezeket az ételeket, főleg a főzelékeket :) Ugyan ugy vannak édességek, túró rudi, pudingok, péktermékek jó áron! Ezeket nem részletezem itt, neten rengeteg dolgot találsz róla biztosan:)Még szakácskönyvek is vannak! Ezek mellett Rubint Réka dvd-re kezdtem el mozogni, hát megmondom h kemény volt, de megérte! Ma már futok, görkorizom, élvezem a kinti sportokat is. A lényeg a rendszeresség, és az akaraterő! :) Na meg persze száműzni a nagymértékű szénhidrátot ( cukor, liszt) :) [link] --> itt tudsz olvasgatni ha érdekel ez a módszer, nekem nagyon bejött!! :)
2013. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

ismerem az update-et, a Réka dvd-k is megvannak, sokszor tornáztam már azokra. A kajákkal is próbálkoztam ősszel, akkor fogytam is, de aztán abbahagytam... szóval lehet, hogy újra nekikezdek... :)

2013. febr. 16. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 5 napja kezdtem el 6 év elhagyás után újra a szénhidrátmentes étrendet. Közben szültem egy gyönyörű kisfiút. 6 évvel ezelőtti súlyomhoz képest most 20 kilóval vagyok több. Szóval 5 napja kezdtem újra, már 2 kilónál járok. A lényeg, hogy reggelire általában 3pászkát eszek májkrémmel,vagy egy kis felvágottal, vagy éppen müzlit tejjel. Ebédre legtöbbször párolt zöldség vagy saláta mellé csirkemell, de ez megunható, úgyhogy néha beiktatok normális kajákat is, még tésztát is, de azt Norbi elve szerint csak délig fogok enni. Uzsira gyümölcs, vacsira pedig virsli, tojás,sajt, parizer zöldségekkel, de kenyér nélkül. Mellette hetente 4szer 20 percet tornázok. Ez hol Zumba, Kickbox, kis erősítés.Mikor mihez van kedvem. Még csak 5 nap telt el, ez a hatodik, és elég jól bírom, nem is vagyok éhes. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a kisfiam eléggé lefoglal, nem sok időm van enni, és vele sokat is sétálok.

Még ez a 2 kiló lehet,hogy csak a víz, de nem adom fel.

2013. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kitartásodhoz, akkor neked is sok sikert! :)
2013. febr. 17. 12:15
 7/8 anonim válasza:
52%
egyél jó sokat le se szard egyszer élünk nem?akkor meg?
2013. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
deeeee igazad van, végül is! :D
2013. febr. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!