Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Olajos hal mennyire fér bele...

Olajos hal mennyire fér bele a diétába?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy imádom a halakat és van pár olajos szardíniám. Az olajat leöntöm róla, de azért még így is marad rajta jócskán... Benyomhatok estére egy konzervnyi ilyen halat (zöldségsaláta mellé gondoltam) vagy inkább ne? :3

2013. febr. 16. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Estére ne inkább ebédre kellett volna.
2013. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Semmi baj az olajjal sem.
2013. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hús (fehérje) és a zsír (olaj, zsír) nem hizlal. Ha egész nap ezt ennéd, lefogynál (nyilván azért zöldségeket is célszerű enni hozzá).


Na most más dolog, hogy a konzervipar nagyon zsidaj, és ócska, ócsó' növényi olajokat használnak. Ezekkel ugyan akad probléma, ezért öntöd el. Ha halolaj lenne, akkor viszont kincsként kezeld!

2013. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A konzerves halak tényleg nem a legjobb minőségűek, az ócska minőségű olaj tartalmuk miatt. Viszont alkalmanként belefér, mint minden más.
2013. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

khm...pontosabban az ócccóó olajoshal készül szerényebb minőségű olajjal. Ami nem jelenti azt, hogy ehetetlen, csak a drága marokkói, vagy svéd az sokkal fincsibb...

A kérdésedalatt amit írtál, az tökéletes megoldás, ne változtass rajta... mindig úgy, azt, és akkor kell enni, amikor kívánod...próbálkozz drága halakkal is, meglátod hatalmas az élmény...jégsaláta, kaliforniai paprika, akármi...jól alszol, könnyen emészthető...persze ne egyél hozzá kenyeret.az beteszi.

2013. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jelentem megettem vacsira zöldségsalátával és isteni finom volt! :D Nem is volt annyira durván olajos, fele olaj, fele sós lé volt rajta.


Off:Kenyérrel nem bírnám megenni! Mikor gyerek voltam, anyám folyton azt szajkózta, hogy azzal kell, mert önmagában túl nehéz étel (?!), hát rosszul is voltam mindig utána. Ekkora baromságot...

2013. febr. 18. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugye?

Egészségedre váljék!

2013. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!