Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha esztek hust, kolbászt...

Ha esztek hust, kolbászt szalonnát, és olajos zsiros dolgokat hogy fogytok? Ehetek füstölt sonkát, oldalast is paleoban? Nagyon kecsegtett ez a fajta diéta. Hogy fogytok ilyen diéta melett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon mértékkel kell enni.

Például a hétvégén a párom apukájánál voltam, hurkát, kolbászt sütött ebédre. Úgy ettem, hogy kivettem belőle kb.4-5 falatnyit, a tányér többi részét meg teleraktam savanyúsággal. Így icipici, negyed falatokat ettem a húsból, és kb. tízszer annyi savanyúságot. Ez nem borította a fogyókúrát.

2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

A zsírok, húsokban található fehérjék képtelenek az elhízás nevű anyagcserezavart előidézni.

Így. Vagy egyszerűen: az egészséges táplálkozás nem diéta.

2013. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezt úgy hívják, hogy keton diéta... alacsony szénhidrát és magas zsírtartalmú ételek fogyasztása váltja ki... ilyenkor a szervezet anyagcseréjében egy változás áll be amit ketózisnak hívnak és ennek segítségével a szervezet a saját zsírját kezdi el égetni, de vigyázni kell vele, mert hamar a visszájára fordul... egyébként az egyik leghatásosabbnak diétának tartják, de nem árt vele óvatosnak lenni, mert életed végéig nem eheted csak ezeket, és ha felborítod az anyagcserédet annak súlyos következményei lesznek...
2013. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Na ez az, amire még egyetlen példa sincsen. Hogy ketoGÉN diétától valakinek 'felborult' volna az anyagcseréje.


Könyörgöm, ebben az aluledukált országban mindenki kenyeret eszik napi 5 étkezésre (vagy ennek megfeleltethető kaját). Ha ettől nem borul fel az anyagcseréjük, akk... DE FELBORUL, elhízott cukorbeteg, szívbeteg szerencsétlenekkel vagytok tele, ezt azért be kellene látni.


Egyébként, ha valakinek nem szimpatikus a sok zsír.. akkor eszik sok zöldséget.

2013. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Julie S ***** válasza:

Hogy fogyunk? Könnyen. :D Nem a zsírtól leszel kövér, hanem a gyorsan felszívódó szénhidrátoktól. És próbáld csak meg túlenni magad zsíros húsokból! Elég nehéz feladat. :)


Azért arra figyelj, hogy az olaj és a zsír nem ugyanaz. A klasszikus napraforgóolaj kerülendő a paleóban.

2013. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ehetek füstölt sonkát például,ezt komolyan kérdezem?
2013. jan. 29. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan ehetsz!!!
2013. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de csak akkor ha tenylegesen kizartad a szenhidratot mellole mert ha akarmilyen zsiros kajat eszel de szenhidratot is melle akkor bizony egybol raktarozodni fog
2013. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem paleo ugyan,hanem Norbi update,de igen,simán eszek húsokat,füstöltet,stb,csak kenyér,krumpli,tészta,rízs helyett zöldségekkel.Szépen fogyok így.
2013. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
simán! a kedvenc reggelim a sült szalonna tojással, répával,káposztával,tojással :) vagy a finom friss sült kolbász múltkor ebédre céklával,savanyú káposztával. ráadásul sosem vagyok éhes mert a zsír jobban laktat mint a szénhidrát :)
2013. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!