Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény diétát...

Szénhidrátszegény diétát folytatok. Szerintetek mennyi felesleg van rajtam? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. febr. 19. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem felesleged van, hanem izomtónusod nincs. Hiába vékony valaki, ha közben löttyedt. Sportolj sokkal többet, akkor jobban érzed majd magad a bőrödben.
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Még ha válaszolna is valaki, a válaszhoz a magasságodat, testsúlyodat ismerni kéne. A magasságot mindenképp..


Nem az számít egyébként, hogy mennyi felesleg van rajtad, hanem hogy ha normálisan eszel (mégpedig a ch szegény táplálkozást lehet jól csinálni, ha tejféléket sem eszel mellette) akkor szép lapos lesz a hasad. Ám bár ha a szerveid nyomják ki a hasadat, mert nincs elég tónusos hasizmod (elülső törzsmerevítők) akkor még ha a zsír le is megy, látszani fog az edzés hiánya.

2013. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem múlik el nap sport nélkül, heti 3-4 súlyzós edzés+minden nap futógép.

Egyébként 188cm, 86kg

2013. febr. 19. 22:03
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok: ha tényleg ennyit sportolsz, nem ártana pld a súlyokat növelni vagy a futópadon a nehezebb programot választani. Nem akartalak megbántani, de tényleg nem látszik rajtad semmi izom.
2013. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Súlyokat nem tudom emelni, mert nem nagyon fejlődök a diéta miatt.

Már kb fél éve ennyit sportolok egyébként:)

2013. febr. 19. 22:07
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Ne viccelj: ketogén, sok zsírral, minimális ch-val és még FEJLŐDHETSZ is!
2013. febr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,és továbbra is várom mind a fenti kérdés kapcsán mind annak kapcsán, hogy mihez folyamodjak hogy lemenjen a maradék zsír, lapos hasam legyen:)
2013. febr. 19. 22:16
 8/18 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló, bár brutálisabb zsírtömeggel rendelkeztem mint te most. Jelenleg is kalória deficitet tartok, az étrendem ~70%-a ch, 20%-a fehérje, 10%-a zsír. Edzésem heti 7x65-70 perc aerob (tempós séta ~130 pulzus) és heti 3x100 perc súlyzós edzés.

Edzőterembe a használt súlyok a fogyás hatására megmaradtak, vagy emeltem rajtuk, vissza nem estem semmiben. Aerob előtt csak fehérje, utána ch, edzés előtt ch, utána fehérje+ch. Az edzésem tömegnövelő edzés, maximális terheléssel, ami a csövön kifér. Futást, és a 100 percet meghaladó edzést hanyagolom izomvesztés elkerülése céljából.

2013. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

24-25%os testzsírod biztosan van.

egy 18-20 éves sportoló fiú testzsírja meg 10-12%.

uh van rajtad rendesen zsír és az izomzatod is fejletlen.

szóval ha ezt leadod,akkor valszeg egy ropi ember leszel.

2013. febr. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Hogy 70% szénhidrát fogyasztás mellett meddig lehet fogyni.. amíg fiatal az ember. Ez el fog múlni, sajnos az emberek ilyen táplálkozás mellett leginkább híznak. Ez egy ideig persze ellensúlyozható, de ilyen nagy arányú szénhidrát fogyasztás általában csak az elhízásnak kedvez. Illetve hogy fogyás legyen belőle, nagyon keveset kell enni, ami általánosan tápanyaghiányt okoz. Mert: eszik az ember 70%-ban szénhidrátot, ennek nagy része értéktelen keményítő. És akkor a maradék ~30% ami értelmes étel, 100% helyett. Ez vezet igen gyorsan tápanyaghiányhoz.
2013. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!