Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Múltkor nagyon sokat segítette...

Múltkor nagyon sokat segítettetek, hogy rádöbbenhessek, rosszul étkezem, így már megfelelő?

Figyelt kérdés

Reggel: kv cukor nélkül+1 alma+1 narancs

ebéd: saláta (jégsali, uborka, paradicsom, sörretek)+ tonhalkonzerv

délután, edzés előtt: light mozarella (egy adagnyi)+ 2 db alma

vacsi: u.a., mint ebédre


És lenne még egy kérdésem. Nagyon szeretek esténként egy pohár vörösbort elszopogatni, felejtsem el?!



2013. febr. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Eddig mit ettél, mert amit ide leírtál az is rossz...
2013. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem vittem be elég fehérjét. Ez is rossz??? Bakker!:D

Pedig olyan szépen kiszámoltam a fehérjegrammokat, az edzés előtti szénhidrátokat...:) mit szúrok el?

2013. febr. 26. 19:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és nő vagyok, nem élsportoló.:)
2013. febr. 26. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyi, hozzatennek 1-2 dolgot.


Kavet ne keverd kajaval. A koffein jo (felebreszt) de lelassitja az emesztest. Vagyis kave meg kaja olyan, mintha tuzet akarnal rakni szalonnazashoz, kozben meg vizzel spricceled a langokat. Elobb egyel, majd kb. fel ora/egy ora utan kave, a kettot ne keverd:)

Minden etkezeshez egyel feherjet, nem is ertem hogy birod ki almaval/naranccsal...


Elolvastam hogy mit eszel es kilyukadt a gyomrom :( En ennyivel felfordulnek :)

Persze nem ismerlek, nem tudom a mereteidet, de nezd meg ezt:


[link]


Ird be, hogy lany, kg, magassag, eletkor es kiderul, hogy mennyi kaloriat eget el a tested egy nap (ha nem csinalsz semmit csak fekszel az agyban). Ha ez megvan, akkor minimum ennyit egyel meg egy nap, mert ha nem, akkor baj lesz.

Sot, ha meg mozogsz is kozben, akkor meg tobb kaloriat vigyel be.


En nem iszok alkoholt, szoval a vorosborrol nem tudok nyilatkozni.

2013. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!! Alapvetően atlétikus termetem és formám van lány létemre, mivel vidéki vagyok nagyon sokat bringázom muszájból és kedvtelésből is.Van rajtam szerintem 5 kg felesleg, ami csak azért zavar, mert lassan belelépek a 34-be és nem akarom, hogy elinduljon a plöttyedési folyamat. Ennél alapvetően kevesebbet szoktam enni, de a napi főzőcske során mindig becsúszott egy kis kóstolgatás (kici szüti- kici kenyérke), na most erre pontot tettem. Ma veszek túrót, meg zabpelyhet, ez lesz a reggeli-vacsi.:)
2013. febr. 27. 08:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, napi 2700 kcal-t égetek el... nem is hittem volna. Utoljára talán tini koromban ettem ennyit.:) A BMI-m 20.7... ööö... ez benne van a normális értékben.
2013. febr. 27. 08:53
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6 - Na ugye ugye. Itt derül ki, hogy mik is azok a dolgok, amikre az ember nem is gondolna, mégis elszúr.


Önszabotázs.

2013. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én reggelire többet ennék :) Még bevezetnék oda pár tojást és valami rozs kenyért is... vacsorára nem sokat, 8 után vagy 6 után ne....

(nem azt mondom hogy 17:59 kor még ehetsz :D ) csak akörül már nem....nagyon..talán gyümölcsöt...

Sztem egy korty bor még nem a világ vége :) de sztem fogyókúrával többet lehet hízni... :D de azért hajrá :)

2013. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!