Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vékony lányok mit esztek...

Vékony lányok mit esztek vacsorára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, vékonynak számítok-e, mert magamat nem érzem annak, de mások annak mondanak...

Mindegy, a lényeg, hogy én három almát szoktam enni vacsorára.

2013. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

tegnap épp pörköltet tarhonyával :D

amúgy bármit...

2013. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ami van itthon:)
2013. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
kolbász disznósajt :D
2013. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

A vékony lányok többsége pont annyira ért a táplálkozáshoz, mint a 'mindenki más'. Semennyire.


Éppen nekik jelenleg gyors az anyagcseréjük, egyelőre nem híznak, de jellemzően bármit esznek, sokszor azt ami divatos. Ha te jelenleg nem vagy vékony, lassabb az anyagcseréd, akkor az ilyen kajáktól Te már híztál valószínűleg, és híznál tovább is.


A jelenleg vékony lányok jó része is hízni fog, ez sem kétséges.

Tisztelet és gratuláció a kivételeknek.

2013. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tojás és saláta meg olívaolaj. Ennyi. Nem eszem glutént és kerülöm a tejes cuccokat. Húst is szoktam enni, meg sok halat.
2013. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Jajj, Táplálkozásharcművész, neked mindenbe muszáj beleszólnod?

Vékony lányokhoz szólt a kérdés, mi a fenét keresel itt egyáltalán???

2013. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem látod mit írtam?


A válaszolók többnyire megerősítik, hogy vagy a bármit eszik kategória létezik (ők a szerencsések) vagy húst és zöldséget eszik (esetleg gyümölcsöt) és ezért őrzi meg a karcsú alakot.


Én csak erre hívtam fel a figyelmet, ezt keresem itt. Attól, hogy Te kedves utolsó válaszoló leírod mondjuk a hamburgeres vacsorádat, fontosnak tartom hogy azt a Kérdező ne tekintse majd a fogyás alapjának. Kizárólag erre szerettem volna felhívni a figyelmet, nem tudom Te ezt észrevetted-e. Ha illetlen dolog volt férfiként írnom, akkor plusz egy a számlámra :)

2013. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem mit írtam rosszul.. ha egy gyors anyagcseréjű, fiatal, ektomorf lány sütit és csokitortát eszik, az fogyókúra témában nem mérvadó, erre külön céloztam, ettől miért én vagyok elmebeteg?
2013. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
mindent :D sokszor még 10 órakor is csokit eszek...
2013. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!