Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha ma csak húst ettem, ehetek...

Ha ma csak húst ettem, ehetek egy gombóc fagyit?

Figyelt kérdés

70g fehérjét ettem eddig és csak 10g szénhidrátot.

Egy kis fagyi belefér? *.*


2013. jún. 22. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kalóriabevitelben hol tartasz... Bár akárhol is, nem tartom nagy ötletnek a fagyit. Számomra a szénhidrátkvóta arra van, hogy beleférjen a zöldség, gyümölcs és olajos mag :D A cukor és erősen keményítős dolgok egészségileg sem olyanok, mint az előbbiek.

Inkább ennék egy karika fagyasztott banánt a mélyhűtőből, mmmm, az frissítő :)

(Az egy evőkanál méz csak becsúszott a kávéban, amiből végül csoki lett, de annyira rendesen eszem normálisan... No nem tegnap, amikor sütiket kóstoltam... Úgyhogy valahol megértelek, bár édességvágyam már sok hete szinte egyáltalán nincs. Hedonizmusom annál inkább, de ezek nem tipikus napok voltak. De a fogyásomat nem zavarják.)


Ha NAGYON akarsz fagyit enni, kifejezetten fagyit, más nem pótolhatja, akkor egyél. Ilyen melegben nem jó még önmegtartóztatással is rontani az életminőségedet. (De jobb, ha legalább ipari cukor nélküli a fagyi... Az enyémben cseresznye és kókusztej volt, csak nem érte meg a megfagyást.)

2013. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :) Még meggondolom! :)
2013. jún. 22. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj egyszer élsz nem?:) Hát akkor használd ki, egy gombóc fagyival nem ártasz magadon.

Párom házilag csinál fagylaltot nagyon jól tudja, ő cukor nélkül csinálja, a gyümölcs fagyit, csinált meggyeset csokisat, ezeket diabetikus dolgokból csinálta. Igaz ő nem miattam csinálja mert mi nem fogyózunk vagy ilyesmi, csak ő nem akarja hogy sok legyen a cukor bevitel, plusz a barátnőm kicsit cukor beteg, nem nagyon csak felment a cukra és most jobban kell figyelnie erre hogy ne emelkedjen és így oldja meg mert imádja a fagyit csak ezügyben figyelnie kell.

De figyi az 1 gombóc az semmi egyed nyugodtan.

2013. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szigorúan tilos!

a fagyi hizlal!

2013. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kórházba akarsz kerülni, hogy gyakorlatilag nem eszel?
2013. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül mégis ettem. Muszáj volt, mert majd meggyulladtam ebben a melegben.


Hmm.. én is szívesen csinálnék fagyit! Majd utánanézek! :)


Nem eszem? :O Dehogynem! Egy csomó húst ettem, párolt zöldséggel! Ennél többet nem tudnék enni! :D

2013. jún. 22. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Engedélyt kérsz vagy tanácsot?


Nem érdemes tejes cukros ételt enni, de lehet csinálni fagyit tej-cukor nélkül. Ezzel semmi gond nem lehetne.

2013. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Márpedig kalóriabevitel szempontjából alig ettél (ha pároltad a zöldséget, akkor nem hiszem, hogy töméntelen zsírt ettél volna, igaz, még korán van). De ilyen melegben pár napig keveset enni nem olyan vészes s Te értelmes dolgokat eszel (most nem a fagyira gondolok :P). Én pár napja 4-kor még 300 kalóriánál tartottam, na és akkor mi van :)
2013. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!