Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyhatnék le 5 kg-ot?...

Hogyan fogyhatnék le 5 kg-ot? 18/L

Figyelt kérdés
Én most konkrétan a hasamat találom nagynak. 5 kg-ot szeretnék leadni és ahhoz kérnék segítséget hogy milyen ételeket ajánlott illetve tilos fogyasztani. És hogy milyen mozgást végezzek(szeretek sportolni de futni utálok)! de főként az éttrendemben szeretnék tanácsokat kérni. Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. júl. 25. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

zöldség, hüvelyesek, hús, hal, tojás, gomba, sovány -alacsony cukortartalmú tejtermékek, lenmag olaj, olajos magvak.

Ha kevés szénhidrátot viszel be ( csak minimális gabonát és kevés gyümölcsöt meg tejterméket fogyasztasz), de az átlagosnál több fehérjét (minden nap hús, nehezen megkerülhető de lehet sok tojással meg némi túróval is) akkor az izomzatod (ami a formát adja) védelmet kap, a zsírraktárak pedig nem kapnak utánpótlást. Az esszenciális zsírok is is fontosak a megfelelő zsíranyagcsere miatt és a rengeteg folyadék (nem cukros üdítő). Cukrot fehérlisztet kerüld. Amiket írtam kaják csak alapanyagok, de sokféle receptet találsz velük a neten. Zöldséget egyél minden mennyiségben.

2013. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A legjobb és leggyorsabb szerintem a gyors gyaloglás!

Nálam 2 hónap alatt ment le -8 kiló azonos táplálkozás mellett férfiként! Heti 2-3 alkalom. Az elején fájt mindenem és max. 2-3km ment kb. 2 hétig, a végére 1,5 óra/9km!!!

Has és fenék a fő célpontja...

2013. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hó nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!
2013. júl. 26. 01:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Az egy jó kiegészítő mozgás, bár úgy látom te tényleg keményen csináltad. De aerob edzésként 45-60perc gyaloglást szoktak javasolni heti 4-6x. Fokozza a zsírégetést.


"Has és fenék a fő célpontja... "


Helyi fogyás nincs!

2013. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kemény csak az első két hétben volt, mint a semmittevés utáni állapot. De az is inkább izomláz, ami azért nem meglepő.

Utána szinte kívántam a dolgot, egyszerűen jólesett. Szóval nem nevezném keménynek, nyilván mindenki maga tudja. Lényeg, hogy csinálja...

Az elején nem sok ment le, de aztán meg egyre több és ráadásul nem jött vissza! 34 éves voltam akkor, 91-ről mentem le 83-ra, mellette kaja, sör, szellemi meló...

Most 79kg vagyok. Ennek ellenére érzem, hogy jó lenne ismét mozogni, mert már 39 vagyok :-))

Szóval hajrá!


Helyi fogyás nincs, ezzel egyetértek! De nekem 90%-ban onnan ment le, meg egy minimális "toka"...

2013. júl. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudjátok olyan könnyen beszélnek azok az emberek akik 80kg fölé híztak... (10-20 kg-tól is megszabadulnak rövid idő alatt)róluk csak úgy olvadnak a kilók bár tényleg nekik azért megterhelőnek számít... de amikor lefogynak 70 kg-ra utána jön az igazi fogyókúra mivel képtelenek lejjebb menni vagy csak nagyon ritkán...tehát nem hiszem hogy a kérdező 80-90kg-ból akarja le dobni azt az 5kg-t... így neki jóval nehezebb lesz sajnos.. (tapasztalat) minden estre gratulálok nekik hisze ügyesek és kitartóak de nagyon nem mind1 ki hány kg-ról kezd...
2013. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És az utolsonak nagyon igaza van! 13 éves vagyok 55ről szeretnék 50-re
2013. júl. 26. 13:49
 8/9 A kérdező kommentje:
nővérem írta ki de az én részemre szeretném
2013. júl. 26. 13:50
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha csak a hasadról akarsz leadni, a legfontosabb a hasprés, a felülés! Van egy ismerősöm, már 60 éves/nő/és minden nap 4-500felülést végez...csodálatos , feszes hasa van! :) Fiatal vagy...Te döntsd el, hogy milyen mozgás forma vonz! Hullahopp karika se rossz! :)
2013. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!