Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyire szigorúan kell...

Mennyire szigorúan kell betartani a Béres Alexandra-féle Súlykontrollt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap határoztam el, hogy ma elkezdem a Súlykontroll Programot, mellette pedig egy DVD-vel segítem letornázni a kilókat. Az a helyzet, hogy ha jól tudom, az első héten csak alacsony GI-s ételeket lehet enni. Viszont a dinnye, mint gyümölcs, ajánlott étel, de ugyanakkor a táblázatban 50-es értéket kapott. Ezek szerint az első héten nem ehetek belőle egy falatot sem? Még esetleg reggeli gyanánt sem?

Aki már csinálta a diétát, mennyire tartotta be azt, hogy az 1. időszakban csak és kizárólag alacsony GI-s ételeket evett?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! =)



#diéta #Béres Alexandra #Súlykontroll program
2013. aug. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a könyvet. Letölthető a honlapjáról. Ott írja, hogy az első szakasz nagyon szigorú, nagyon szigorúan is kell tartani.

Nekem 5 napig kellett tartani az első szakaszt, és csak alacsony glikémiás indexű ételeket lehet fogyasztani. A pipem majd leszakadt egy kis tojásért De erősnek kell lenni. Ha nem ehetsz dinnyét hát nem.

2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor picit feljebb kötöm a nemzeti csipkést ;)

Még annyit kérdezhetek, hogy Te mennyi súlytól akartál/akarsz megszabadulni, és az első szakaszban mennyit fogytál? Mert a könyv szerint az első szakaszban fogyunk a legtöbbet, utána csak heti 0,5-1 kg-ot.

Előre is köszi a választ =)

2013. aug. 7. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, én havonta mértem magam. De az első hónapban többet fogytam. Én 10 kg-tól szerettem volna megszabadulni. Az első hónapban 4.5 kg-tól sikerült is. A másodikban már csak 3.5 kg-tól.

De tényleg csak az első szakasz a nehéz, akkor kell kitartani, a többi már séta galopp. Én újra szándékozom kezdeni, mert sajnos kicsit elengedtem magam és felcsúszott 2 kg, így most 4-6 kg-ot jó lenne leadni még, októberig.

Kitartást neked!

2013. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, Neked is kitartást, bár az a 2 kg könnyen le fog menni, ha a nehezén már túl vagy =)
2013. aug. 7. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Na én is újra kezdtem. Nekem az őszibarack a gyengém. Hát persze hogy nagyitól ma kaptunk 6 hatalmas, lédús darabot. A guta majd megüt. De bírni kell! Csak 8 nap. Egyszer már megcsináltam. A siker garantált!
2013. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Basszus, ma feljött rám az a farmer halásznaci, amit pénteken még nem tudtam volna felvenni, mert nem jött volna fel a combjaimon =)

Jó, tudom, ez nem csoda, az 1. szakaszban a kilók nagy része a vízveszteség miatt megy le, de ez egy jó kis kezdőlöketet adott, hogy kibírjam még csütörtökig ;)

Amit még pluszban edzek hozzá, az heti 2 aerobic arról a DVD-ről, amit direkt a Súlykontrollhoz ajánl.

2013. aug. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!