Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit rakjon anyukám a mikulás...

Mit rakjon anyukám a mikulás csomagomba? (tudom vicces, de tényleg)

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves vagyok szögezzük le. Nálunk tradíció otthon a mikulás csomag minden december 5.-én este "jön hozzánk a mikulás". Anya vett egy adag csokit, szaloncukrot, hogy öcséimnek majd azt rakja bele, de mivel tudja, hogy én most diétán vagyok és nem eszek semmilyen édességet ezért nem tudja mit rakjon bele. Én viszont felrúghatom a diétámat és tarthatok szénhidrát napot, de mégse akarok tömény csokit zabálni hanem alacsony kalória tartalmú nasikra gondoltam. Hogy lehetne kihozni egy mikuláscsomagot mondjuk 150 vagy 200 kalóriás felső határral? Lehet benn bármi, nem csak nasi, de mindenképpen akar bele valami nasit is rakni.

2013. nov. 17. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem! :D December 6-ig mindennek örülök :D
2013. nov. 24. 16:40
 12/14 A kérdező kommentje:
ezzel már csak az a baj, hogy az édesítőszer nagyon drága és anya nem is engedi, mert nem egészséges.
2013. nov. 24. 16:48
 13/14 anonim válasza:
A nyírfacukorral, sztíviával olyan szempontból nincs gond, hogy természetes édesítők, tehát igen is egészséges. Az már egy másik dolog, hogy tényleg drága.
2013. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hehe.. legalábbis eddig nem igazán ismerünk káros hatásokat. De már ez is valami!
2013. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!