Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Olyan kajákat fel tudnátok...

Olyan kajákat fel tudnátok sorolni, amik szénhidrát szegények, finomak (persze ez egy relatív fogalom), és lehetőleg laktatóak?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, várom a finomságokat,jöhet nass,ebéd,reggeli mindenféle szénhidrát szegény étel.

2013. nov. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mai vacsorám ez volt:

bárányérmék megsütve, a tetejükre egy kanál light krémsajt és egy szelet sajt ráolvasztva, mindezt nyers spenót ágyra tálalva egy fél avokádóval, a tetejére pedig egy jó adag saját készítésű salsa.

kb. 640 kcal, 52g fehérje, 13g szénhidrát, 47g zsír


A reggelim édes volt: egy tojás, kb. 80g görög joghurt és 40 gramm lenmag összemixelve, 2 percig mikrózva, 30 másodpercenként kavarva. Tettem bele még egy kis kakaóbabtöredéket, steviát, fahéjat, hogy édes legyen.

kb. 380 kcal, 24g fehérje, 17g szénhidrát, 26g zsír.


A tegnapi vacsorám is nagyon finom volt: 140 gramm csirkét fűszeresen meggrilleztem apró darabokra vágva, majd rádobtam egy kaliforniai paprikából és egy fél avokádóból készült salira, amit még meglocsoltam egy kis szójatejszínnel is. Isteni lett.

kb. 450 kcal, 51g fehérje, 10g szénhidrát, 23g zsír.

2013. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azta
2013. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
nem lehet ilyet venni? nincs türelmem kajakészítéshez, mert tudom hogy fél óra múlva már nyoma sem lesz.
2013. dec. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyesmi nem létezik, és ha tovább írogatsz ilyen eretnekségeket akkor rádhívom az inkvizíciót!
2013. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!