Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Korábbi egészségtelen életmódo...

Korábbi egészségtelen életmódomról egészségesebb életmódra váltottam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szénhidrátban szegény ételeket fogyasztok, abból is keveset, rendszeresen. Mellé minden nap eszek almát és a napi szűk 1L folyadék helyett 2.5-3 L folyadékot is megiszok (cukor nélkül), rendszeresen mozgok, a mérleg mégis többet mutat, mint mielőtt életmódot váltottam. Mi lehet a probléma?
2013. nov. 27. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Több kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz. Vagy nem sportolsz eleget, vagy túl sokat eszel.
2013. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kevesebbet eszem, mint előtte, szénhidrátban szegény ételeket fogyasztok és többet mozgok.
2013. nov. 27. 19:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor valamit elszámolsz. Van valamilyen kaja, amiről rosszul tudsz valamit és eszed.
2013. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én először arra gondoltam, hogy nem lehet-e, hogy azért mutat többet a mérleg, mert 3* annyi folyadékot iszom? Vagy ennyit számít az, hogy milyen napszakban mérem magam? Nem tudom, mi lehet a gond :/ Azért köszönöm a választ!
2013. nov. 27. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy egy csomó rejtett szénhidrátot viszel be. A fokozott folyadékbevitel is növelheti a súlyod 1-2kg-mal, de a nőknél a ciklus is bekavar. A több mozgást hogyan kell érteni? Ha izmot építesz, akkor vékonyabb, de nehezebb leszel.
2013. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Erősebb a lelked, a léleknek pedig súlya van. Ez jó. Miért lenne baj?
2013. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) (A több mozgást úgy kell érteni, hogy Rubint Rékázok napi 40 percet.)
2013. nov. 28. 16:19
 8/16 anonim ***** válasza:
A testzsír arányt kellene figyelni egyébként, nem a testtömegedet.. De lehet tényleg a lelked hízott, most azon gondolkodom ennek lehet-e értelme.
2013. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, mióta csinálod ezt az életmódváltást? Mert az első hónapban ne feltétlenül várj eredményt, a szénhidrát-csökkentéssel lassú a fogyás (nekem legalábbis így volt).
2013. nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mennyi almát eszel naponta? Vigyázz, egy átlagos almában kb. 10 gr. szénhidrát van, szerintem napi 1-nél ne egyél belőle többet.

És mennyi zsírt fogyasztasz? Az is számít.

2013. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!