Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fél év alatt le lehet így...

Fél év alatt le lehet így dobni 10-15 kg-t?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtem, ahogy eg filmet nézve ráismertem egykori alakomra. 165 cm vagyok, mikor a férjemmel megismerkedtem 58 kg votam, amit már akkor sokalltam. 3 év és egy gyerek után 71,2 kg vagyok stabilan. Hiába nem ettem esténként, hiába mozogtam, hiába iszom vizen kívül cukor nélküli kávét, egyszerűen nem megy le a súlyom. A következőt találtam ki:

Napi öt étkezés, lisztmentes ételek és a mennyiség mindössze annyi, mint egy átlagos tejeskávés bögre (2,5-3 dl). Nulla rizs, tésza, kenyér, krumpli, napi 3 l víz illetve 2 pohár zöld tea reggeli és ebéd előtt, tízórai és uzsi gyümölcs, vacsi saláta, de csak amennyi elfér abban a bögrében. Mindemellett napi egy órát szeretnék mozogni (hasizom, comb, fekvőtámasz, esetleg ugrálókötelezés), amig a pici alszik.

Szerintetek ezzel célt érhetek?

Jöszi előre is!


2014. jan. 3. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Minden étkezéshez menjen valamilyen fehérjeforrás. A gyümölcsből csak módjával,viszont zöldségből mehet sokkal több is,mint egy bögte.Ha nem eszel szénhidrátot,akkor emelni kéne a zsírbevitelt. Ezt persze ne sertészsírból fedezd,hanem telítetlen zsírokból (pl. lenmagolaj,tökmagolaj,oliva). A szálkásító diéta nem koplalást jelent!
2014. jan. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hús az napirenden van, sajt is, tojás is. Gyümikből inkább a lédúsabbakat szeretem amúgy is:alma, narancs, kivi, meggy, stb. Már régóta olivaolajjal főzök. :)
2014. jan. 3. 07:50
 3/19 anonim válasza:
Hát figyelj, én 3-4 hónap alatt fogytam 8 kilót. És nagyon könnyen ment! Szénhidrátot egyél barna kenyeret, csak keveset, de simán ehetsz, és kell is. Lényeg a napi 2-3l víz, és 5x kaja. És semmi cukor. És mellé kéne kardió edzés, de én anélkül is fogytam így csak lassabban. Szóval csak hajrá.:)
2014. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Inkább kókuszzsírral főz,az olva nem szereti a hőkezelést.Oliva,tökmagolaj mehet a salátára,a lenmagolaj meg hardcore módon egyből be az arcba! :-) Az csak úgy is elb@.szná az étel ízét.
2014. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy "szénhidrátfüggő" vagyok. :) leginkább tészta és kenyérfélék jelentik a függőségemet, és ha ennék rozsból vagy akármi másból, akkor elondulna a lavina. :) szóval inkább absztinencia, vagy is amennyire csak lehet, elkerülni, persze nyilván zöldségeket, gyümiket eszek.

Gratulálok egyébként! És azóta se jött vissza a túlsúly?

2014. jan. 3. 09:30
 6/19 A kérdező kommentje:
Botero nálunk nem kapni kókuszzsírt. Még napraforgómagolajat is csak alig, olivát netről rendelek. Ami viszonz van dögivel az a mogyoróolaj. Sajna.
2014. jan. 3. 09:34
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha a CH függőséged legyőzöd, máris olvadni fognak rólad a kilók.

Ilyen eccerű!

2014. jan. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor a szénhidrát miatt hizol sajnos. Lehet, hogy neked úgy jobb, hogy megvonod teljesen, de nem fogod tudni tartani egy életen át. Feszítsd meg magad, és bírd ki tészták, kenyerek nélkül. Hidd el, lesz eredménye :) Az elején nehéz, de ha olyan étrendet követsz, ami nem koplalás és egészséges, akkor hosszútávon is bírni fogod. Ne fogyókúrának fogd fel, hanem èletmód váltásnak. Sok sikert :))
2014. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Köszönöm! Túlsúly nem jött vissza. Karácsonykor abbahagytam, és feljött 2-3 kiló de azóta le is ment. Még fogyózok. Neked is menni fog.:) Hozzászokik a gyomrod pár nap alatt, és nem is leszel éhes. Legalábbis nálam így volt.:)
2014. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást, sokat jelent! :) a bögrézés most egy drasztikus megoldás, olyasmi mint a 90 naposban a gyümölcs és a víznap. Azt is próbáltam, első héten lement 3 kg, aztán stagnáltam 5 hétig, úgyhogy feladtam, pedig tornáztam is minden nap. Olyan izomlázam volt, hogy majd belegebedtem, mikor ringatni kellett az akkor 10 kilós babómat. :)

A bögrézést 3 hónapig szeretném csinálni, hogy szűküljön a gyomor(tudat)om, azután pedig átállnék a vacsora elhagyására, és helyette beiktatnék egy másodtízórait, hogy meglegyen a napi öt étkezés. Vagy ez hülyeség?

Igazából ez az egész egyben életmódváltásra megy ki. Nem akarok a tészták és kenyerek rabja lenni. Úgy érzem, hiába finomak, károsak az egészségre, valahogy úgy, mint a finom likőr/bor. :) remélem lesz kitartásom hozzá, mert néha már a férjem is vizipacinak hív viccesen, és bár kedvesen mondja, azért bánt a dolog.

Még egy kérdés: ez durva vacsora lenne: 1 főtt tojás, 4 szelet camabert, egy pohár natúrjoghurt...? Belefér a bögrémbe... :)

2014. jan. 3. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!