Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan hagyjak le a sok...

Hogyan hagyjak le a sok szénhidrát és édesség evésből, hogy majd kialakulhasson a kockás hasam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és focizok.52 kg vagyok. Nagyon szeretnék lehagyni a sok cukorfogyasztásból,de egyszerűen nem megy.

2014. jan. 14. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A szervezeted akkor kívánja a cukrot, amikor a vércukor szinted extrém alacsonyan van. A nagyon alacsony vércukorszintet leggyakrabban az azt megelőző nagyon magas vércukorszint váltja ki. Ergo: ha sok cukrot viszel be, akkor utána nagyon hamar újra kívánni fogod.


Ha a vércukrod stabil szinten van, nem ugrál, akkor már nem is fogod kívánni a cukor (és finomított szénhidrátok) hatását.


Egész egyszerűen minden cukrot és finomított szénhidrátot iktass ki az étkezésedből (gyümölcsök azért maradhatnak), a tested hamar visszaáll normálra, és máris nem fogod kívánni többé. 1-2 nap kérdése az egész.

2014. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
édesíts édesítőszerrel. Nekem pl a huxol bevált és sokkal olcsóbb mint a cukor! szóval megéri, nem is hízlal, nem is káros és olcsóbban jössz ki :)
2014. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!