Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Norbi dietetikusa az alábbi...

Norbi dietetikusa az alábbi választ küldte a levelemre. Ezt hogy értelmezzem? Mi az a testmegasság-100 X 2, testmagasság-100, x25 stb?

Figyelt kérdés

Az én kérdéseim a diet...-hoz:


1, Mennyi szénhidrátot ehetek ? ( Ebből a lehető legkevesebb mennyiséget amit kötelezően meg kell

ennem ? )


2, Mennyi kalóriát kalóriát fogyaszthatok el egy nap alatt ?


3, Hányszor kell étkeznem egy nap ?


4, Zsírból és fehérjéből mennyi a szükségletem ?


5, Mennyi vizet igyak ?


6, Barnakenyeret lehet enni ? ( Nem befolyásolja a fogyásom ? )


A válasza a kérdéseimre:


1.A minimum szénhidrát: testmagasság-100, x 2.

2. Tesmagasság-100, x 25

3.4-5x

4. Testmagasság-100. Ennyi gramm

5. min 2,5, 3 l

6. csak fele annyit mint eddig!



2014. febr. 3. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

jézusom...

vagy 165 centi magas-100 az 65, szorozva kettővel az 130.

Tényleg bonyolult.

2014. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a testmagassagod 175 cm, akkor abbol vonj le 100-at, 75-ot kapsz.


75 x 25 az hetvenotszor huszonot, azaz 1875.


Ez kb. altalanos iskola masodik osztalyos matematika, mit nem ertesz rajta?

2014. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5%

A válasz értelmezhető (bár néhol debil módon van megfogalmazva).


Tanács: ne konzultálj idiótákkal. Jelen esetben a dietetikus annak számít, halála után lehet ez változni fog.. mos ő nem nyert az életben, nyomorék szakmája van ami együtt jár 99%-ban a szellemi sivársággal is.. Kívánom neki, hogy később neki is jobb legyen.


Te meg tedd fel a kérdéseidet profiknak, én az vagyok..


1. Lowcarb zöldségekből BÁRMENNYIT

2. Amennyivel jóllaksz, de minőségi élelmiszerekből (tehát vannak kritériumok..)

3.1-5 amennyi jólesik. Kevés és több étkezés mellett is vannak érvek, 5-nél több étkezés viszont nem igazán kell..


4. Megválaszolhatatlan. Annyi jó választási lehetőség van zsír-fehérjefogyasztásra, hogy neked csak választanod kell egyet. Van aki sok húst eszik, van aki keveset, van aki sok zsírt eszik, van aki keveset. Mind lehet jó, ráadásul nem tudjuk könnyen megválaszolni, hogy kinek mi az ideális. Tehát neked kell kipróbálni mennyi fehérje jön be, mennyi zsírt kívánsz.. De a testednek kell jól működnie, úgyhogy ahhoz viszonyíts milyen arányoknál érzed jól magad. Én zsír-hús + zöldségpárti vagyok, kb. ebben a sorrendben. De ez én vagyok..


5. Érzed. 2-3 liter.. de érzed, ha szomjas vagy. De izzadástól is függ, sportolók több vizet igényelnek.


6. gabona nem élelmiszer, nem lehet enni. De, befolyásolja a fogyást is.



Egyébként a válasza azt jelenti: testmagasság (pl. 180 (cm)) -100 = 80 (gramm, mondom hogy debil módon írt, mert idióta. a mértékegységeket neked kell kilogikáznod)

*2 ez kétszeres szorzó, így mondjuk kijön 160g ch. Erre gondolt.


Ez hülyeség. Nagyon hosszan ecsetelhetném, hogy ez mekkora hülyeség, DE mivel egy update dietetikustól nem várunk egy árnyalatnyival sem többet, így.. csak annyit írok, hogy hülyeség amit írt Neked.

2014. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!