Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen ételt vinnétek munkába,...

Milyen ételt vinnétek munkába, ha fogynotok kellene, de nincsenek túl nagy lehetőségek az evésre?

Figyelt kérdés
Párom eddig mindig csak zsemlét vitt, de ezt le kellene cserélni valami másra is, mert unalmas is és nem túl fogyókúrás
2014. márc. 3. 18:28
 1/6 anonim válasza:
párolt zöldség-párolt hús, müzli, gyümölcs, de ha már korpás kenyérből csinálsz neki szendvicset, az is haladás a fogyás felé.
2014. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ételhordóban, nyers zöldséget, és puffasztott rizst
2014. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tojás bármilyen formában, hús, sonka, zöldségek, mogyoró, dió, nagy a felhozatal:)
2014. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zabkása olajos magvakkal

Zabkeksz

Túró/körözött/cottage cheese abonettel

Főtt tojás zöldségekkel

2014. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hús sonka stb rendben van a zsömle se rossz ha barna vagy jóféle barna kenyér.
2014. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát én nem értek egyet itt nagyjából senkivel. Szerintem keress fel neten valami testépítőt. (szerintem láttál már testépítőt) látszik mennyire le tudják csökkenteni a testzsírszázalékukat és ők ezt napra pontosan meg tudják tervezni. Nade a lényeg ezt csak azért mondom hogy ilyen témában egy testépítő tudja a legmegbízhatóbb választ adni. Nem biztos hogy rám kéne hallgatnod de én a pufirizst elfelejteném a picsäba. Jó, ha valamilyen szénhidrátot feltétlenül akar enni akkor nem rossz a pufirizs de szerintem jobb a gyümölcs. Amit bármilyen mennyiségben ehet azok a zöldségek. Hús is nagyon jó de abból is legyen határ :D disznót egyáltalán nem, leginkább csirkemellet lehetőleg ne panírozva.
2014. márc. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!