Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mióta nem eszem CH-t több az...

Mióta nem eszem CH-t több az energiám?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy ettől? Elhagytam az édességeket, a péksütiket, fehér kenyeret, és tele vagyok energiával, hogy néha már ugrálnom kell mer unatkozok. Eddig meg mindig le voltam fáradva, nem volt erőm semmihez, szinte csak aludtam. A kajálás miatt lehetett? Akkor jól döntöttem ugye? Nem gondoltam volna, hogy ennyire feltud dobni, bár lehet hülyeség..
2014. márc. 6. 17:53
 1/4 anonim válasza:

Ezzzel én is hasonlóan vagyok.. Ja de jó, azt hittem velem van gond :D

Amikor sikerül tartanom a paleot sokkal jobban érzem magam, csak sajnos a körülmények ezt nem mindig teszik lehetővé...

2014. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a paleo diéta? Nem is tudtam. én nem nézegettem ezeket, csak hogy mit érdemes enni, és mit nem. Aztán irogatták, hogy hát reggel ehetsz CH-t, meg ilyenek.. Na én azt nem bírtam, ha eszek egy kenyeret tuti 10 perc múlva megint nyitom a hűtőt, csoki után is csak éhesebb leszek. Én ezt véglegesen terveztem, 1 hete egész jól bírom. És ha eredménye is lesz, hát akkor nagyon boldog leszek:)..
2014. márc. 6. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, no azért ennyire nem drasztikus a helyzet, kevés CH-val is lent tudok lenni tél végén, esős napon... De több energiám van, ha inkább zsírból viszem be és nem szénhidrátból. Az se mindegy, a szénhidrát narancs vagy csokis rizs, egészen más a hatás :D


(Mellesleg nyilván eszel CH-t, nem kizárt, hogy nem is keveset, ez nem derült ki, de elég érdekes dolgokra mondják rá az emberek, hogy szénhidrátmentes vagy pláne -szegény.)

2014. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eszek persze..de másképp de hogy ennyire más, azt nem gondoltam volna..:o gyümölcsöket, zöldségeket, tojást is eszek salikat mindennel, csirkehusi a kedvenc, natúr joghurt müzli stb.
2014. márc. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!