Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 5 kg mínusz sikerülhet így?

5 kg mínusz sikerülhet így?

Figyelt kérdés

14/L, 163-164 cm/ 50-51 kg.

Nem érzem magamat túlsúlyosnak, sem kövérnek... Viszont van rajtam izom, de emellett felesleg is, szerintem.

eszméletlen sok szénhidrátot eszek egy nap, nagyon sokat... De nem akarok elhízni, sőt, pont, hogy fogyni...

Szerintetek ha nem eszek sok szénhidrátot (Pl.: semmi fehér kenyér, édesség, cukros üdítő italok), +többet edzek, mint eddig (eddig: heti 5 testnevelés óra, és 3 falmászás. Több edzés...: beiktatnék itthon edzéseket, plusz heti 1-2 futást [2-3 km]), akkor sikerülhet?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2014. márc. 11. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán! :) a fő hangsúly az evésen és az alváson van, ezeken múlik a fogyás. heti 2x 2-3km az tök jó, de csak élvezetből fuss :) fontos a stresszkezelés, ne stesszelj meg ilyesmi :D de ha nem eszel fehér kenyeret, édeséget, cukros üdítőket, az tök jó :)
2014. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Futásból pont annyi esik jól, ezért írtam ezt. :) Ment a zöld kezecske ;)
2014. márc. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!