Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen fogyókúrás ételeket...

Milyen fogyókúrás ételeket egyek, hogy fogyak? Receptek? Ti mit szoktatok enni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Zöldségek és gyümölcsök kivétel nélkül, puffasztott készítmények, fehér húsok, rizs, és sok folyadék.
2014. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hüvelyeseket is lehet enni? Nagyon szeretem a lencsét a kukoricàt és a borsót.
2014. márc. 19. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz csak nem mindegy mennyit. Használd a www.kaloriabazis.hu oldalt, állítsd be a paramétereidet és meglátod hamar megindul lefelé a mérleg mutatója. Tipp: ha még beállítod a fogyókúrás vagy a sportolói tápanyagbevitelt is még hatékonyabb lesz a kúra.
2014. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi tetszik a vàlaszod:)
2014. márc. 19. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én nagy kedvencem. Szezámmagos csirkemellcsíkor kevés tökmagolajon pirítva, zöld salátán /jégsaláta, retek, uborka, avokado, paradicsom/ reszelve, fokhagymakrémes natúr joghurtos öntettel.


Főzelékeket is ehetsz, használj a sűrítéshez keményítőt.


Ha éhes vagyok még zabkását szoktam enni, kevés édesítőszerrel.


Lisztet, cukrot egyáltalán nem eszek, minden más jöhet. Eddig 10 kg ment le, két és fél hónap alatt.

2014. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!