Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a világ legjobb fogyókúrája?

Ez a világ legjobb fogyókúrája?

Figyelt kérdés
Discovery Channel csatornán van egy műsor "csupasz túlélők" 21 napig éhezett egy nő és egy férfi kb 1 kigyót ettek meg pár kukacot 21nap alatt. a férfi 20kg-ot a nő pedig 11kg-ot fogyott :) Ki kezdi el? :))

2013. aug. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

A fogyókúra lényege szerintem az ,hogy minél szálkásabb testalkatot érjünk el minimális izomveszteség mellett és nem az, hogy skinny fat testet csináljunk.


Tehát a legjobb fogyókúra még mindig: Szálkásító diéta heti 3-4 aerob edzéssel.

2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szergej55 ***** válasza:
97%
Így van, a fogyókúra szót el kell felejteni. Az azt jelenti, hogy koplalással lefogysz, majd szépen vissza is hízod. A diéta a kulcsszó.
2013. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem ez nem az
2013. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyit fogytak, 3 hét alatt?


Nagyon sok sz.ar és kötött víz lehetett a testükben. Biztos jó erőben voltak 'fogyás' után. Már nem közvetlenül, mert koplalás közben van hogy nagyon nagy teljesítményt tud leadni a test, hanem úgy általában. Zsír/izom arányban, általános egészségi állapotukban..

2013. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
[link] itt van egy leírás amúgy csütörtökön 22:00-től megy dupla részekkel akit érdekel nézze :)
2013. aug. 27. 17:05
 6/11 anonim ***** válasza:

"Azon kívül, hogy leadnak 10-20 kilót…"


Nekem 8. Próbáljátok ki.


vagy keressetek a gyiken idióta kérdéseket "koplaltam most mi lesz" címszavakkal.


Ott meg lehet nézni milyen formát hoz az éhezés, szerencsére van pár 'nem hülye' aki kipróbálta. Tőlük kéne tanulni, egész életük értelme annyi, hogy mások tanulhassanak a hibáikból, nem?

2013. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én tuti nem próbálnám ki csak poénból írtam ki + érdekesség :)
2013. aug. 27. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekesnek valóban érdekes, csak mint tudjuk sokan kipróbálták. Sokan nem tudnak mást kipróbálni, mert nagyon rossz körülmények között élnek.


Egyikük sem boldog az eredménnyel.

2013. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
milyen az a szar és kötörr víz? sztem nekem is az van
2013. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs, kötött.
2013. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!