Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek fogytam? (kép)

Szerintetek fogytam? (kép)

Figyelt kérdés
3 hét van a két kép között. kgban sajna még fél kg se ment le. Kicsit el vagyok keseredve, nem igazán látok javulást. :( (amúgy futok, kondizok és szénhidrátszegényen táplálkozom) sovány hús, saláta, barna rizs. sokszor keveset eszem.
2014. márc. 31. 18:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
[url= [link] a link lemaradt :D
2014. márc. 31. 18:44
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]


bocsi, bénáztam

2014. márc. 31. 18:45
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Pedig van javulás :) Nem nagy, de 3 hét se sok. A hasadnál/oldaladnál a kis hurkák határozottan kisebbek az új képeken.

A szemem nekem se volt jó ilyenre, 10 kiló után is alig láttam változást, másoknak könnyebb volt észrevenni.

Légy kitartó, 3 hét még oly kevés :) Én az első hónapban semmit se fogytam, igaz, mint kiderült, túl sok szénhidrátot ettem. Ha Te jól csinálod, akkor a siker nem maradhat el, ha még szervi bajod sincs, de azt nem hiszem, hisz máris van változás. Nyugi :) Sok sikert!

(Mondjuk a barna rizs szénhidrátbomba, de kis mennyiségben beférhet, illetve kinek mi a szénhidrátszegény. Én rizs mellett nem fogyok.)

2014. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Látszik a különbség! A test átalakul, jobb lesz az állóképesség. Február közepén kezdtem mozogni, odafigyelve táplálkozni és néha kg-ban nem látok változást, de cm-ben vagy a tükörbe nézve igen. Csak ne add fel! :)


25N

2014. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
keveset eszem belőle, ez személyre szabott diéta, ki lett számolva, mennyit ehetek. 30 gr főzés nélkül mérve napi 3x. de köszönöm a válaszodat, én is csak a hasamnál látom. szülés utáni büntifogyózás. ilyenkor bánja az ember lánya, hogy sokat eszik terhesen
2014. márc. 31. 18:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is látszik, főleg a hasadnál és az oldaladon. Amúgy 3 hét tényleg nem sok idő, ahhoz képest szerintem ez tök jó eredmény.


Ha szapad megkérdeznem hány kiló és hány centi vagy?

2014. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
176 cm és 69 kg sajnos :(
2014. márc. 31. 19:02
 8/17 A kérdező kommentje:
a hasamról sejtettem, hogy hamar menni fog, mert mindig lapos volt, világ életemben körte alkat voltam. a comb, fenék a kritikus részem.
2014. márc. 31. 19:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Látszik nyugi, 3 hét alatt meg ne várj csodát, az alatt ez igenis jó eredmény.:)
2014. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igazából a 176hoz nem olyan sok a 69, csak javítani kell a test zsír/izom arányán.
2014. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!