Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek fogytam? (kép)

Szerintetek fogytam? (kép)

Figyelt kérdés
3 hét van a két kép között. kgban sajna még fél kg se ment le. Kicsit el vagyok keseredve, nem igazán látok javulást. :( (amúgy futok, kondizok és szénhidrátszegényen táplálkozom) sovány hús, saláta, barna rizs. sokszor keveset eszem.
2014. márc. 31. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:D én 175 centihez 69 kilóra akarok fogyni:) ez a cél... és te meg ebből akarsz fogyni?


Egyébként derék, has, úszógumi, combok. Ezeken látom első ránézésre a változást, és a feneked is kisebb lett. Nagyon szép.


Am mégis hány kiló akarsz lenni ilyen magassághoz?

2014. ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát, teherbe esés előtt 58 voltam. Azt viszont nem hiszem, hogy elérem, főleg, hogy most nagyon sokat súlyzózok, edzek, így 62-63-mal kiegyeznék izmosan. szeretném, ha megint S-es méretem lenne, mert egy szekrényni ruhám van, amik nem jönnek rám, cél azokba belefogyni
2014. ápr. 1. 08:44
 13/17 A kérdező kommentje:
És olcsóbb fogyni, mint ruhatárat váltani :D
2014. ápr. 1. 08:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Még egy utolsó zaklatós kérdés és nem piszkállak. Meg tudnád adni nekem a mell, derék és csípőbőségedet centiben?


Mindenkitől megkérdezem aki kb egy magas velem, és itt elkapom:) mert kíváncsi vagyok hogy nagyjából mire számítsak ha lefogytam.


Én 100/70/105-max 109-es csípő adatokkal kiegyeznék....nem célom a soványság. Inkább nőiesen telt, de nem túlsúlyos akarok lenni. Mindig is erős alkatú voltam. Kb ilyen arányú vagyok mint most, csak sokkal nagyobb jelenleg. Homokóra. De a cél hogy kisebb legyek:D.

2014. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
semmi gond, szívesen válaszolok. mell: 93, derék 78, csípő 105 (ez fenéken mérve)
2014. ápr. 1. 11:17
 16/17 anonim ***** válasza:

Látszik a változás, alakulsz :)


Amúgy én sem értem a kilóidat, ill. a centiket.

Én 173 cm és 75 kg vagyok, centiben is kábé ugyanennyi, mint te, meg szerintem nagyjából az alakom is hasonló.

Tök érdekes, hogy ennyi a különbség :)

2014. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Látszik, és örülj neki hogy csak ennyire látszik!

Minél gyorsabban fogysz annál kevésbé lesz tartós, úgyhogy azt kell mondjam nagyon jól csinálod, így tovább!

2014. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!