Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Én egy 25 éves 180cm /89 kg f...

Én egy 25 éves 180cm /89 kg f vagyok. Pár kiló plusz felgyülemlett a hasamon. Menyiben segít a fogyásban ha a mozgás mellet teljesen mellőzőm a kenyeret és inkább több zöldséget fogyasztom?

Figyelt kérdés
( A primitív válaszokat mellőzzék , Pályakezdő vagyok a fogyókúra világában ) !!

2014. ápr. 30. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha teljesen elhagyod a sört,kenyeret,minden cukros élelmiszert,nagyon gyorsan fogsz fogyni.

A mozgás szinte hatványozza az eredményt.

2014. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen segít, szerintem.
2014. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

abszolult segít!

Ha pedig este 6 után csak némi gyümölcsöt eszel (nem banán) az még inkább hatványozza!

2014. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítséget, hát elég nehéz kibírni hogy nem eszek semmilyen kenyeret de szerintem menni fog az edzést pedig jövőhéttől kezdem :) 104 A HASAM KÖRFOGATA :s MIN 97 CM RE SZERETNÉM ALAKÍTANI :)
2014. ápr. 30. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak olyat szabad kiiktatni, amit végleg el akarsz felejteni; különben gyorsan visszahízol, amint enni kezded.


6 után nem evés hülyeség, lefekvés előzz 2órával kell utoljára enni.

2014. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha eszem 6 után is 1x de semmi szénhidrát ? hanem pl virsli zöldséggel ?
2014. máj. 1. 20:38
 7/8 gabee9 válasza:

Ahogyan előttem is mondták teljesen ne vonj meg a szervezetedtől olyan dolgot, amit a fogyás vége után újra fogyasztani fogsz. A kenyérféléket jobb elfelejteni vagy inkább 2 naponta keveset enni belőle. Helyettesítsd rizzsel. Cukrot, cukros üdítőt és ilyeneket felejts el (ha tartani akarod majd a súlyod és az elért cm-eket akkor a cukros üdítő fogyasztását lecsökkented heti 1 max 2 napra, de azt is délelőtt és futás, kondi, mozgás előtt. Utána a cukor felhasználatlan energia lesz és lerakódik a hasadra. Ha kávézol azt is édesítőszerrel.

Így most ennyi jutott hírtelen eszembe. 89 kiló voltam 172 cm most 76 kg vagyok ugyanezzel a magassággal.még 2-3 kg ami leadandó.

2014. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat úgy érzem sokat segítettek, minden jót sziasztok.
2014. nov. 23. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!