Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mennyi volt a legtöbb amit...

Mennyi volt a legtöbb amit 4-5 het alatt leadta tok?

Figyelt kérdés
Diétával v koplalással, v mi egyéb mással legtöbb - kg? Es legyszi írjatok meg h mennyi volt a napi kalória bevitel? + edzés? Koszonom

2014. máj. 6. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. 2 kiló, sosem fogytam gyorsan :) (Ennyit napok alatt is ingadozhat a súly, de az más kérdés). Napi kb. 2000 kalória (vagy kicsit több. igazából folyton bejöttek kilengő napok, s ritkán számoltam kalóriát, de én szinte mindig 2000-2100-at eszem, kb. mindentől függetlenül) és nem valami sok mozgás (kis séták, heti max. párszor 20 perc torna vagy súlyzózás, ház körüli munka). Ez volt a normál fogyásom, életmódváltással, amennyire tudtam, egészségesen és láthatólag leginkább zsírból :) Nekem a szénhidrát erőteljes lecsökkentése jött be, kb. ugyanennyi kalóriával szénhidrátdúsan semmi sem történt.


Egyszer 11 nap alatt -4 kg (tuti nem zsírból), végig 8 fokos szobában, napi kalória max. párszáz. Nem volt pénzem többre.


A páromnak 4-5 hét alatt kb. 10kg, koplalással, de tuti fogalma sincs a kalóriabeviteléről (evett azért, csak keveset. őt se vetette fel a pénz, de fogyni is akart. 7 hétig csinálta egyébként), + rengeteg éjszakai munka. Ezt persze nem szoktam ajánlani senkinek, eleve megfelelő testi működés kell, hogy hasson, másnak csak lelassulna az anyagcseréje s amúgyis távol van az egészségestől. Én az életmódváltás mellett vagyok. S a mozgást is támogatom, ha nekem ritkán is jön össze annyi, amivel elégedett lennék.

2014. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 kg.

1700-1800 kcl/nap:)


Pont nyáron volt, nyárimunka (könnyű fizikai, de egész nap sétálgatás).

És utána minden nap vagy 1 óra dvd-re ugrabugra, aztán este bicó (50perc) + 1 óra gyorsséta.

(néha ugrabugra nélkül)

És ha épp nem ez, akkor heti 2x kondi. 1,5 óra kardió, 1 óra súlyzó.


Mostmár tudom, hogy nem így kellett volna, mert izom is leszaladt bőven, de azért zsír is.:)

2014. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alixa válasza:
5 kg és simán nem ettem sokat, és futottam :)
2014. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Diétával zsír égetsz

Koplalással előbb izmost és utána zsírt

Azért szerintem jobban néz ki egy test izommal ami ad valami alkatot a testnek és valami feszességet mint a "kövér-sovány" alkat!

2014. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobban fogyni kórházban lehet.
2014. máj. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ! En nagyon szeretnek leadni jo pár kilot, még a koplalást is bírnám, ami nekem abból áll h reggel jo sok gyümölcs délben salata husi val , de 2-3 nap utan ugy leesik a cukrom vagyis szedülök , arra mit javasoltok? Ilyenkor egy gyümölcs csoki ? Mert azért sztem en egészségesen eszem ennyi gyümölcs es zöldség társaságában :) koszonom
2014. máj. 8. 09:08
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hét 8 kiló,csak vizet ittam és nagyon ki voltam idegileg,de nem bírtam enni,szóval nem akartam koplalni.A második hónap végére 19 kiló

71-ről indultam...

Amúgy nagyon durván gyorsan visszajön...

Soha ne koplalj,mert nagyon veszélyes!

2014. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Uhh az ugy tényleg nagyon sok ! Vigyázz az egészségedre! Koszonom

Válaszod !

2014. máj. 26. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!