Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Lehetséges hogy ennyit fogytam?

Lehetséges hogy ennyit fogytam?

Figyelt kérdés
3napja nem nagyon eszek csak almát meg gyümölcsöket kis mértékben.(Kb 700kcal) lehetséges hogy 3 nap alatt 3 kilót fogytam? Ilyen hamar megindult volna?
2014. máj. 23. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem zsírból fogytad a 3 kilót, abban biztos lehetsz.

Kevés gyümölcs pedig roppant elégtelen táplálkozás, pár napot kibír a tested, ha eddig rendesen ettél, de most már fejezd be ezt a szénhidrátcentrikus koplalást...

2014. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Súlyos károkat fogsz magadnak okozni, tönkremegy a gyomrod. Nem lehet majd' minden tápanyagot nélkülözni. Ez a 3 kiló leginkább víz.
2014. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azonnal hagyd abba mert szétcseszed a szervezeted! Lemennek az izmaid és plöttyedt leszel plusz demotivált.


Illetve mar el is kezdtek.Ez a 3 kiló víz,béltartalom,minimális zsír és izom..

2014. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem a normális kaja és rengeteg mozgás ami be szokott jönni. Az a 3 kiló jól hangzik, de az előttem szólók már elmondták, hogy nem megtartható a tempó mert belerokkansz. Szerintem a heti egy kiló is igen gyors és jojo effektust okozó sebesség
2014. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A " fogytam " nem mindig egy pozitív folyamatot jelent, lásd a te esetedet: a szervezeted főként vizet vesztett és a továbbiakban az izmokat is kezdi leépíteni, maga a testzsírod viszont megmarad.
2014. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!