Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni lány vagyok...

Szeretnék fogyni lány vagyok 177 cm és 63 kg vagyok szerintetek mennyit fogyjak? Most már csak 57kg vagyok örülök neki hogy ennyit fogytam

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 21:50
 1/9 Lipton. ***** válasza:
kép?
2013. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

híznod kéne, nem fogyni!

Kb. 10 kilót!


A mostani súlyod leginkább egy 167 centis lánynak való.

2013. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ennyire nagy baromsàgot kèrdezni! Mi a francokat jössz ide fesziteni a kilokkal?Szerintem hiznod kellene,nem fogyni!Amugy meg oda vigyàzz a jo isten nehogy megverjen a fölösleges rinyàlàsodèrt ès a vègèn a 100kg testsúlyod miatt hisztizz!
2013. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én a második válaszolóval nem teljesen érek egyet, én 169 cm vagyok, 51kg és egyáltalán nem sovány! de 177 cm-hez 63kg tényleg teljesen normális.
2013. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

4-es


Akkor valamit rosszul csinálsz, mert én 160-hoz 50 vagyok és vékony.

2013. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dagadt vagy.

Én meg még jobban.


ui.: amit csinálsz önsajnáltatás csupán, a barátnőm is ezt csinálja.. hogy dicsérjék, nemde?

Ha mégsem, akkor anorexiás leszel és bele fogsz dögleni.

2013. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Ezeket a kérdéseket trollok írják, nem? (Vagy elmebetegek.)


Egyébként simán létezik ilyen magasság + súly kombináció lányoknál, sajnos az izomzat erőteljes hiányossága miatt rettenetesen néznek ki, göbék, semmi tartásuk nincsnek, el sem tudom képzelni, pláne ilyen magasság mellett, hogy ez kinek tetszik... (Tényleg ez lenne a szépségideál?)

2013. jún. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem csinálom rosszul.. pl nincs nagy mellem, és akinek az van, az sokat dob a kilókon.. Mindenkinek más a csontozata, meg rajtam izom is van mert rendszeresen sportolok. És szerintem nem a kilókat kell nézni, hanem magát az embert, hogy egészségesen néz e ki, vagy túl vékony. És én nem vagyok túl vékony.
2013. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a kilók a valóban, inkább a testzsírszázalék.

Nem vagyok túl vékony, csak vékony.

Csuklóteszt alapján vékony csontozattal és alig mellel (70AA), de az izom súlyos ám. ;)

2013. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!