Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak le kb 1 hét...

Hogyan fogyjak le kb 1 hét alatt 5kg-ot?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nem túl "biztonságos" gyorsan fogyni de én le szeretnék nem túk sokat kb 5 kg-ot fogyni 1 hét alatt de nem tdom, hogy milyen módszerrel fogyjek le , sportolok is de emellett kellene valamilyen módszer ha tudtok valamit azt megköszönném

17/l



2014. jún. 8. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy hét alatt nem lehet öt kilót fogyni.
2014. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem csak nem "biztonságos", hanem lehetetlen is,ha a mérleg szerint sikerülne is ennyit, akkor az vízveszteség lenne, meg hogy nincs kaja a gyomrodban. ez pedig nem is igazi fogyás, csak magadat vernéd át. ezt gondolom nem akarod.
2014. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Vágd le a karod... Amúgy a túl gyors diéta egészségtelen több okból: 1. A szervezet nem tud alkalmazkodni ezért evési zavarok jelentkezhetnek 2. Amilyen gyorsan fogytál olyan gyorsan vissza is jön (akár több is)...
2014. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehetetlen...max akkor akkor fogyhatsz ennyit egy hét alatt, ha mondjuk 200 kg vagy.
2014. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy a francba ne fogyhatna??? Ne beszéljetek már hülyeséget! Kedves kérdező, egy hétig egy falatot sem eszel és 5nél több kilót fogsz fogyni :))) Ilyen egyszerű, de az egészségedért nem vállalok felelősséget.
2014. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj irreális dolgot, mert nem fogod megszerezni.


Ha ész nélkül belekezdesz valamibe, akkor néhány hét múlva úgyis kibuksz tőle, akkor minden kárba vész és magad is taccsra vágod egy darabig, akkor kezdheted ismét elölről, de az idő közben telik és te egyre rosszabb stádiumba kerülsz, ezért drasztikus eszközökhöz nyúlsz majd, hogy visszafordítsd azt, amit már addig elrontottál és csak fokozod az egészet, míg végkimerülésben abba nem hagyod egyszer és rájössz akkor mennyi időt és energiát pazaroltál a semmire.


Egy hét alatt inkább alapozd meg a fogyásodat és ha megfelelően csinálod, akkor őszre már kiváló alakod lesz.


Megköszönheted később.

2014. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Amíg ezt nem olvasod el ne kezdj bele semmibe.

2014. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából 167 cm vagyok és 50 kg de a combjaim és a hasam nem tetszik annyira de szerintem inkább nem fogyózni fogok hanem hasizom gyakorlatokat fogok csinálni
2014. jún. 11. 20:54
 9/11 anonim válasza:
Ilyen paraméterekkel akarsz fogyni? Szerintem akkor itt inkább önértékelési problémáról van szó. Semmi baj nincs ezekkel a számokkal. 50 kg-ról 5 kg-t fogyni 1 hét alatt tényleg lehetetlennek tűnik.
2014. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen paraméterekkel rendelkezem, de én sem vagyok elégedett.

Ugyanakkor szerintem nem fogynunk kellene, hanem feszesedni.

Én 47 kiló voltam még két éve, most 50 vagyok, amióta napi 1,5 órát úszok. Tehát elvileg híztam, gyakorlatilag (remélem) inkább izmosodtam, és szerintem kicsit jobban is nézek ki azóta.

2014. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!