Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a lent írtakat folytatom...

Ha a lent írtakat folytatom van rá esély, hogy fogyjak 3-4 kilót 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

kb. 3 hónap alatt legalább 3-4 kilót le szeretnék fogyni. Sajnos most műtötték a térdemet szóval futás kilőve. Mivel kell járjak gyógytornára sokat erősítünk lábra. Itthon is természetesen tornázok és lábemelés, felülés, súlyzózás megy. Lassan szobabicikli és taposó gép is mehet.

Vegetáriánus vagyok, de igyekszem odafigyelni hogy ne egyek sok szénhidrátot.

Alapból sportos testalkatom van, a combomnál és a csípőmnél van több felesleg, ezeket szeretném valamennyire eltüntetni. Ha ezeket a gyakorlatokat folytatom legalább napi 1 órában, van rá esély, hogy sikerül?



2014. febr. 12. 16:09
 1/2 anonim válasza:
82%
Ha kicsit több mint 1 órát csinálod akkor igen! Sikerülni fog! Sok sikert! :)
2014. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!:) és elnézést hogy csak közepesre értékeltem a hozzászólást, de reggel néztem meg telóról és amikor rá akartam nagyítani az oldalra rányomta és nem tudom kijavítani:S

de köszönöm!!! :)

2014. febr. 13. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!