Nem megy a fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segitsegeteket szeretnem kerni. 19eves lany vagyok jelenleg 55kg es 167cm. Aprilisban elkezdtem dietazni es rendszeresen mozogni, ami altal kiloban ugyan nem, de kinezetileg lefogytam, aztan sajnos jott a nyar es ujra visszahiztam. Elhataroztam, hogy most mar vegleg szeretnek ezen valtoztatni es eletmodot valtani! Nagyon sokmindent olvasgatok a neten, de mar belezavarodtam, ezert is kerem a segitsegeteket. Kb 1honapja kezdtem el megint dietazni, de nemhogy nem fogyok, hanem hizok.(es sajnos latvanyban sem mutatkozik meg) Tudnatok segiteni egy normalis etrend kialakitasaban?? Tonhalat, turot,zabpelyhet, tojast, kefirt joghurtot csirkemellet,salatat, zoldsegeket abonettet, ha peksuti akkor csak norbi updateset eszem. Mit csinalhatok rosszul??? Szenhidratot pl. Nem tudom mennyit kene bevinnem. Nagyon szepen koszonom a segitseget!!!!! :)


2014. szept. 15. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha itt akarod meg tudni még jobban megzavarodsz.
2014. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, nehéz kiigazodni...

Nem világos, miért akarsz fogyni, bár pár kiló felesleg lehet rajtad, az elképzelhető.

Mennyit eszel (kalória, makrotápanyagok)? Jól érzed magad ezen az étrenden vagy csak ez tűnik neked diétásnak és szenvedsz, ideges vagy, éhes vagy?

Mindenképpen mozogj valamit.


Szénhidrát? Valahol 0 és 200g közé tenném, ezt mindenki másképp csinálja (nagyon alacsony esetben tudd, mit csinálsz, mert eleinte vannak negatív hatások, s nagyvonalakban minél kevesebb a szénhidrát, annál több zsír kell), fehérje étrend- és mozgásfüggő, mondjuk 70-140g még működhet, zsír annyi, hogy megfelelő legyen a kalóriabevitel (ami megint több tényezőtől függ), de 30-40g nagyon alsó hangon, a testnek szüksége van rá.

2014. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!