Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha puffasztott rizst, zöld...

Ha puffasztott rizst, zöld turmixot és mellette sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, kevés húst és leginkább halat akkor is, emellett 45 perc sportolásban van részem mennyi idő alatt várható fogyás?

Figyelt kérdés
165-168 centi körül vagyok és 65 kiló. igazából nem vagyok kövér, de van rajtam vagy 5-8 kiló felesleg ( legalábbis én ezt látom magamon ) és a pénztárcánk nem preferálja a bio cuccokat meg a prémium kajákat, gondoltam megoldható lenne olcsóbban is. Mit gondoltok erről?
2014. aug. 19. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Ehh, szóval.. heti 5x 45 perc és a vércsoportom 0 negatív, így nem ajánlott az étrendemben tej és fehérjetartalom.

Bocsika :D!

2014. aug. 19. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem leszek váza,nem leszek váza,nem leszek váza.... huhh


Ha fogyni szeretnél kalóriadeficit kell. Ezt csokival is meglehet oldani, de nem ajánlott, a makro- és mikrotápanyagk bevitele miatt. Na nézzük:

Puffasztott rizs - alapvető szénhidrát forrás, a rendes rizs sokkal jobb de valamilyen útonmódon nem kivitelzhető akkor ez jó

Zöld turmix - ezt nem tudom mit tartalmaz, leírnád?

Gyümölcs - tömegnövelés alatt nyugodtan lehet enni, fogyásnál kevésbé ajálnott cukortartalma miatt

Zöldség - tömegnövelésbe rost,vitamin és ásványianyag forrásként használják, szálkásításba szintén rost,vitamin és ásványianyag miatt használják de a napi szénhidrát bevitelbe beleszámolják

Hús - teljes értékű fehérjét tartalmaz

Hal - általában magas zsírtartalom jellemzi őket, ezért ajánlott fogyasztása emellett vitamin tartalma magas.


A 45 perc sportolás mit takar.

2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tej senkinek nem ajánlott! A másik dolognál meg rosszul fogalmaztál, miaz hogy nem ajánlott fehérjetartalom?
2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 - zöld turmix kb annyit takar, hogy gyümölcsöket, zöldségeket turmixolsz össze ( pl. banán, alma, barack, eper, répa, zeller ésatöbbi. )

aztán felöntöd annyi vízzel, amilyen sűrűségűre szeretnéd az italt. ennyi

45 perc meg egy tesiórát takarna, de ne azokra a tipik láblógatós órákra gondoljatok, hanem aerobikra meg fitnesses dologra meg kurrva sok futásra. ugyanis a tesitanárom másodállásban tolja a fitness oktatást.

ja és kösz hogy nem voltál váza!


#2 - inkább azt mondanám, hogy a túlzott fehérjetartalom az ami nem ajánlott ( itt jön képbe hogy kinek mi a sok) de ha őszinte akarok lenni, akkor már egy rántottától is hányingerem van. ja és laktózérzékeny vagyok minimálisan.:D

2014. aug. 19. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:

A tej nemjó fehérje forrás.


De nem igazán értelek. Laktózérzékeny vagy illetve fehérjeérzékeny is? És ez utóbbi pontosan mit takar?

2014. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

neem, nem vagyok fehérjeérzékeny, csak laktózérzékeny! amúgy értelek, hogy a tejben is van fehérje, de arra nincsen semmilyen tünetem.

nálam az a minimálisan szó annyit tesz, hogy nem vagyok szarul attól, hogy negyed deci tejet rakok a reggeli kávémba tényleg csak kicsit, akkor nem leszek szarul (szúr a gyomrom, hányinger / hányás.. ) de ha mondjuk egy kistálkában müzlit eszek, akkor viszont 3-4 órákat is szenvedek a fenti okok miatt. nem szedek gyógyszert, inkább elkerülöm a tejet és társait :D

2014. aug. 19. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:

A tej amúgy is rossz! Senkinek nem ajánlom fogyasztását!

A zabot (nem, nem műzlit, ZABOT) is vízben kell megenni, esetleg fehérjeporral ízesítheted.

2014. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tudom, már egyébként fél éve nem ittam tejet :)

egyébként tényleg nagyon köszönöm hogy írtatok :)

2014. aug. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!