Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hétben vagyok. Nem ártok...

30. hétben vagyok. Nem ártok a babának, ha egyik nap rendesen eszem, viszont van, olyan nap mikor keveset, mert nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Annyit egyél amennyi jól esik.
2014. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes koromig gyakorlatilag (nem viccelek...) nem tudtam enni. Semmit. 100%os narancslevet ettem naranccsal és mandarinnal. Utána jött pár hét, amikor elvoltam, de a 32-34. héttől újra alig bírtam, mert a feneke a gyomromban volt. Szerintem a lányom születése után többet evett egy adagban, mint én. 3900 grammos, 52 centis, egészséges babánk született a 39. hétben, kutya baja nem volt, és egy haspók. :)
2014. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadnak ártasz vele, a baba elvesz tőled mindent amire szükséges van. Nálam is ez volt, kb. a 32. hétig, azóta sokkal jobban tudok enni. Valószínűleg úgy forgolódik a pici, hogy időnként nyomja a gyomrodat, ezért nincs étvágyad.
2014. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A baba elveszi ami neki kell, akár a te károdra is. Szóval nem neki lesz gond adott esetben.
2014. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!